اطلاعات تماس هتل Hotel Bakkhos Guesthouse

آدرس هتل Hotel Bakkhos Guesthouse

Kirazli Koy Yolu Uzerine 3.5 Km PK 60, 09400 Kuşadası, Türkiye

وب سایت هتل Hotel Bakkhos Guesthouse

http://bakkhos.com

موقعیت مکانی هتل Hotel Bakkhos Guesthouse روی نقشه

هتل Hotel Bakkhos Guesthouse

| پک هوس گست هاوس

امکانات هتل Hotel Bakkhos Guesthouse

شهر کوش آداسی دارای هتل های متنوعی می باشد و همین امر سبب گشته تا مسافرانی با بودجه های مختلف بتوانند در هتل های این شهر اقامت داشته باشند. یکی از هتل های خوب و 3 ستاره این شهر Bakkhos Guesthouse نام دارد.
هتل Bakkhos Guesthouse دارای 12 اتاق می باشد که در انواع 2 تخته و 3 تخته می باشند و تمامی آن ها مجهز به حمام اختصاصی با دوش مخصوص، تلویزیون های صفحه تخت، خدمات خانه داری، سیستم گرمایش مناسب، تهویه مطلوب، لوازم بهداشتی و غیره می باشد که گردشگران تور کوش آداسی می توانند از آن ها بهره برده و لذت ببرند.
هتل Bakkhos Guesthouse امکانات خوبی نظیر: پذیرش شبانه روزی، استخر روباز، زمین بازی کودکان، سونا، کرایه خودرو، فکس و کپی، رستوران، کتابخانه و تراس دارد که برای میهمانان و مسافران تور کوش آداسی اقامتی دلنشین فراهم می کند. هتل Bakkhos Guesthouse یک باغ بسیار زیبا در خود دارد که مورد توجه میهمانان قرار گرفته و در هر زمانی که به این قسمت از هتل مراجعه کنید، افراد زیادی را می بینید که از مناظر دل انگیز آن لذت می برند. در رستوران هتل انواع غذاهای بومی و برخی غذاهای بین المللی سرو می شود که گردشگران تور ترکیه بنا بر ذائقه و سلیقه خود می توانند از آن ها سفارش دهند و در فضایی دلنشین غذای خود را میل کنند. کتابخانه هتل انتخاب مناسبی برای افراد آرام و عاشقان مطالعه می باشد که می توانید در آن به مطالعه کتاب های گوناگون بپردازید.
هتل Bakkhos Guesthouse موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد که دسترسی آن به نقاط مخالف شهر سبب گشته تا مسافران زیادی آن را برای اقامت خود برگزینند. کارکنان حرفه ای این هتل رفتاری مناسب با میهمانان داشته و اغلب کسانی که در این مکان اقامت داشته اند، از رفتار کارکنان بسیار راضی بودند. 
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Bakkhos Guesthouse