اطلاعات تماس هتل Hotel No11 Apartments

آدرس هتل Hotel No11 Apartments

İstiklal Cad, Balyoz Sk. No:11, 34430 Beyoğlu, Turkey

موقعیت مکانی هتل Hotel No11 Apartments روی نقشه

هتل Hotel No11 Apartments

| نو 11 آپارتمان

امکانات هتل Hotel No11 Apartments

پارکینگ
شهر توریستی استانبول سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد که همین امر سبب شده تعداد بسیار زیادی هتل در این شهر ساخته شود. یکی از هتل آپارتمان های این شهر No11 Apartments می باشد که دارای حدود 20 اتاق است و در منطقه تاریخی پرو واقع شده است.
هتل No11 Apartments دارای امکاناتی مانند پارکینگ، اینترنت رایگان و پرسرعت، اتاق های غیر سیگاری، خدمات خانه داری، یخچال مخصوص نوشیدنی های بین المللی، اتاق های خانوادگی و لابی می باشد که گردشگران تور ترکیه را ترغیب می کند تا این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. هتلNo11  دارای اتاق های دو تخته و سه تخته با شرایط گوناگون است که هریک از میهمانان با توجه به شرایط خود می توانند آن ها را انتخاب کنند.
اتاق های هتل No11 Apartments دارای چیدمانی شیک است که با کوسن های دست ساز و عکس های قدیمی و زیبا مزین شده است. تمامی اتاق ها مجهز به امکاناتی نظیر: فضای مخصوص نشیمن، تخت های استاندارد با ملحفه و بالشت های تمیز، تهویه مناسب، سیستم گرمایش مناسب، سرویس بهداشتی، تلویزیون های صفحه تخت و تلفن می باشد که گردشگران تور استانبول می توانند از آن ها استفاده کنند. فضای داخلی اتاق ها دارای سقف های بلنداست که سبب شده تا فضای اتاق ها بزرگ تر نشان داده شود. لازم به ذکر است که در برخی از اتاق های هتل No11 Apartments یک بالکن یا یک تراس وجود دارد که میهمانان می توانند در آن چشم انداز زیبایی از شهر را ببینند. فاصله تقریبی هتل No11 Apartments از برج عظیم الجثه galata 750 متر، تا فرودگاه آتاتورک 18 کیلومتر، تا میدان تکسیم 1 کیلومتر و تا خیابان  استقلال 100 متر می باشد. دسترسی مناسب هتل از مکان های مهم شهر و علی الخصوص میدان تکسیم و خیابان استقلال، سبب شده که این هتل نزد گردشگران تور استانبول محبوب شود و همواره مملو از مسافر باشد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 1 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel No11 Apartments