اطلاعات تماس هتل Hotel Noa Luxury Apartments

آدرس هتل Hotel Noa Luxury Apartments

üeyyitzade Mah. Ali Hoca Araligi Sokak No:6 Galata, Beyoglu, 34425 Istanbul, Turkey

موقعیت مکانی هتل Hotel Noa Luxury Apartments روی نقشه

هتل Hotel Noa Luxury Apartments

| نوا لاکچری آپارتمان

امکانات هتل Hotel Noa Luxury Apartments

نت در اتاق
بدنسازی
نت در لابی
کافی نت
فضای سبز
لاندری
خدمات اتاق
خدمات پزشکی
سونا
لابی
استانبول که یکی از شهر های تاریخی، زیبا و توریستی ترکیه است، از جاذبه های گردشگری بسیاری تشکیل شده و سالانه میلیون ها توریست را از نقاط مختلف جهان به خود جذب می کند. این شهر دارای هتل ها و اقامتگاه های فراوانی است که یکی از هتل های خوب آن، Noa Luxury Apartments است که ما در این مقاله از سایت لحظه آخر به معرفی آن پرداخته و اطلاعاتی درباره آن در اختیار گردشگران و مسافران آنتالیا قرار خواهیم داد.
مشخصات هتل Noa Luxury Apartments
هتل Noa Luxury Apartments، یکی از هتل های یک ستاره، متوسط و ارزان قیمت شهر استانبول است که در منطقه گالاتا و خیابان Istiklal واقع شده و همه روزه میزبان مسافران و گردشگران تور استانبول می باشد. از جمله نکات مثبتی که هتل آپارتمان Noa Luxury را به مکانی مناسب برای اقامت گردشگران تور استانبول مبدل ساخته است، نزدیکی آن به فرودگاه بین المللی استانبول و همچنین مراکز گردشگری و توریستی معروفی همچون برج گالاتا می باشد. این هتل آپارتمان دارای اتاق ها در انواع مختلفی است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم:
اتاق های Two-Bedroom Apartment with Garden Access
این اتاق ها دارای متراژی در حدود 105 متر مربع و ظرفیت میزبانی از 4 گردشگر را دارا می باشد. این هتل مجهز به دو تخت خواب دو نفره می باشد.
اتاق های One-Bedroom Apartment with Balcony
این اتاق ها دارای متراژی در حدود 70 متر مربع و ظرفیت میزبانی از 4 گردشگر را دارا می باشد. این هتل مجهز به یک تخت خواب دو نفره، یک کاناپه تخت خواب شو و یک تراس می باشد.
اتاق های One-Bedroom Apartment و Studio
این اتاق ها نیز همانند آپارتمان های One-Bedroom، است با این تفاوت که تراس ندارند.
امکانات هتل Noa Luxury Apartments
از جمله امکاناتی که در این هتل آپارتمان برای گردشگران تور ترکیه در نظر گرفته شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد: سیستم تهویه مطبوع، خدمات سلامتی، اتاق های خانوادگی، باغ، فضای سبز، مرکز سلامت و تناسب اندام، سونا، اینترنت Wi-Fi رایگان، کارکنان چند زبانه و غیره.
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 1 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Noa Luxury Apartments