اطلاعات تماس هتل Hotel Tokyo Apart

آدرس هتل Hotel Tokyo Apart

Muhsine Hatun, 2, Babayiğit Sk. KUMKAPI, 34130 Fatih/İstanbul, Turkey

موقعیت مکانی هتل Hotel Tokyo Apart روی نقشه

هتل Hotel Tokyo Apart

| توکیو آپارتمان

امکانات هتل Hotel Tokyo Apart

پارکینگ
شهر استانبول یکی از شهر های پرتوریست جهان است که هرساله تعداد بی شماری از گردشگران جهانی از آن بازدید می کنند. در این شهر هتل های زیادی بنا شده که یکی از این هتل ها Tokyo Apart است و هتلی 3 ستاره و با کیفیت می باشد.
اتاق های هتل Tokyo Apart بسیار راحت هستند و اقامت بسیار خوبی را برای گردشگران رقم می زنند. رستوران هتل Tokyo Apart غذاهای محلی نیز سرو می کند. از امکانات هتل Tokyo Apart می توان به پارکینگ و اینترنت رایگان اشاره کرد که در اختیار گردشگران تور ترکیه قرار داده شده است. اتاق های Tokyo Apart دارای امکاناتی از قبیل: سشوار، آشپزخانه، حوله، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، دمپایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، سرویس بهداشتی، سیستم گرمایش و سرمایش مناسب، ماشین لباسشویی، ساعت زنگدار، مایکروویو، میز مناسب مطالعه، کتری برقی، اینترنت رایگان، میز ناهارخوری، سیستم تهویه مناسب، بالکن،یخچال، اتو، جکوزی و تهویه مطلوب می باشد. در اتاق های این هتل پنجره هایی وجود دارد که نور بسیار خوبی را به اتاق منتقل می کنند و حس خوبی را به گردشگران و میهمانان القا می کند.
ورود حیوانات خانگی به این هتل مجاز نیست و گردشگران تور استانبول اجازه ندارند حیوانات خود را همراه با خود به داخل هتل بیاورند. در مشاعات هتل دوربین وجود دارد که در صورت نیاز می توان از آن استفاده کرد. در این هتل به زبان های انگلیسی و ژاپنی مکالمه می شود. فاصله حدودی هتل Tokyo Apart از مسجد آبی، بازار بزرگ استانبول و مسجد سلیمانیه حدود 900 متر است و تا مرکز شهر استانبول حدود 20 دقیقه پیاده روی دارد. همچنین داروخانه و تعدادی بازارهای کوچک در نزدیکی این هتل قرار دارد که گردشگران تور استانبول در صورت نیاز می توانند از آن ها استفاده کنند. همچنین فاصله این هتل تا فرودگاه آتاتورک حدود 15 دقیقه است. 
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Tokyo Apart