اطلاعات تماس هتل Hotel Faros Taksim Special Category

آدرس هتل Hotel Faros Taksim Special Category

Taksim Cad. No:55 Beyoglu/İstanbul , Beyoğlu, 34437 İstanbul, Türkiye

وب سایت هتل Hotel Faros Taksim Special Category

http://farostaksimhotel.com/

موقعیت مکانی هتل Hotel Faros Taksim Special Category روی نقشه

هتل Hotel Faros Taksim Special Category

| فاروس تکسیم اسپشیال کتگوری

تصاویر هتل Hotel Faros Taksim Special Category

امکانات هتل Hotel Faros Taksim Special Category

نت در اتاق
مراقبت کودک
اتاق ماساژ
بدنسازی
نت در لابی
کافی نت
پارکینگ
تاکسی سرویس
لاندری
خدمات اتاق
سونا
اعلام حریق
رستوران
لابی
آسانسور
کافی شاپ
گاو صندوق
اتاق جلسه
آمفی تأتر
پذیرش
زمین بازی
کرایه خودرو
خدمات فکس
نظافت اتاق
صرافی
تهویه هوا
حمل چمدان
اتاق چمدان
اتاق سیگار
اطفاء حریق

هتل فاروس يكی از هتل های چهار ستاره استانبول می باشد. اين هتل موقعيت جغرافيايی بسيار خوبی دارد چرا كه در مركز شهر واقع شده است و فاصله بسيار كمی با ميدان تكسيم دارد. بسياری از مراكز خريد، گالری های مختلف و همينطور خيابان های معروف نيز به اين هتل نزديک اند. اگر شما به تركيه سفر كرده باشيد می دانيد كه هزينه حمل و نقل در آن جا بسيار بالا است چرا كه قيمت بنزين و انواع سوخت ها نيز، بسيار زياد است بنابراين بهتر است برای صرفه جويی در هزينه ها از وسايل نقلیه عمومي استفاده كنيد. خبر خوب اين است كه اين هتل به ايستگاه های انواع وسایل حمل و نقل عمومی بسيار نزديک است. در نتيجه می توانيد در بخشی از هزينه های خود صرفه جويی كنيد.

واحد های اقامتی هتل Faros Taksim Special Category با وسايل مدرن و در عين حال ساده اي، ديزاين شده اند و فضايی آرام و راحت را برای شما تدارک ديده اند. اتاق های شيک اين هتل به سيستم تهويه مطبوع مجهز است بنابراين همواره هوايی تازه را استنشاق خواهيد كرد. واحد ها همگی دارای اينترنت وای فای می باشند.از ديگر امكانات ارائه شده درFaros Taksim Special Category، داشتن تخت هايی استاندارد و راحت، چای ساز، قهوه ساز، تلويزيون و يخچال می باشد. اين هتل گاو صندوقی نيز برای هر اتاق در نظر گرفته است تا اگر وسيله با ارزشي داريد، در آن جا نگهداری كنيد. در كليه واحدهای اقامتی، حمام های اختصاصی به همراه وسايل بهداشتی وجود دارد. علاوه بر اتاق ‌ها در این هتل، سوئیت ‌های چهار نفره، به نام «فمیلی سوئیت» وجود دارد که فضای بیشتری داشته و اقامت راحت تری را برای میهمانان فراهم می ‌کند.

هر روز صبح، صبحانه به صورت سلف سرويس، در لابی فاروس تکسیم اسپشیال کتگوری سرو می شود و در صورت تمايل می توانيد اين وعده را در واحدی كه در آن اقامت داريد ميل نماييد. براي سرو وعده های ديگر می توانيد به رستوران های با كيفيت اطراف هتل مراجعه كرده و غذای دلخواه خود را نوش جان كنيد.

در هتل فاروس تکسیم اسپشیال کتگوری پاركينگ اختصاصی برای آن دسته از مشتريانی كه با خودرو شخصی سفر كرده اند آماده شده است.از دیگر امكانات و خدمات ارائه شده می ‌توان به امكان برگزاری جلسات يا كنفرانس های كاری در اتاق های مخصوص اين هتل اشاره كرد. خدماتی چون فکس و فتوکپی، خشک شويی يا لاندری، نگهداری از کودک، کرایه اتومبیل، تبدیل ارز، انبار چمدان، کانسیرج و پذیرش ۲۴‌ساعته هم در این هتل برای مسافران عزيز تدارک دیده شده است كه ممكن است هر يک از اين خدمات شامل هزينه هايی جداگانه باشد.

امكانات موجود در هتل فاروس تکسیم اسپشیال کتگوری

پذیرش 24 ساعته، نظافت اتاق، لابی، خدمات اتاق، رستوران، کرایه خودرو، سيستم اعلام حریق، سيستم اطفاء حریق، خدمات حمل چمدان، اينترنت وای فای در اتاق، تاکسی سرویس، کافی شاپ، اتاق ماساژ، اتاق چمدان، سالن بدنسازی، فروشگاه، سونا، آسانسور، زمين بازی، سيستم تهويه مطبوع، سيستم گرمايشی، سيستم سرمايشی، صبحانه رايگان، مركز تجارت، بار، روم سرويس، اينترنت در لابي، اتاق سيگار ممنوع، تبديل ارز، خدمات بيدار باش، خدمات خانه داری، شاتل فرودگاهی، اتاق برای برگزاری جلسات كاری و مينی بار

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Faros Taksim Special Category