اطلاعات تماس هتل Hotel Silviya

آدرس هتل Hotel Silviya

Asmalı Mescit Sok. No:24/A Beyolu,Taksim, Beyoglu, 34110 İstanbul, Turkey

موقعیت مکانی هتل Hotel Silviya روی نقشه

هتل Hotel Silviya

| سیلویا

امکانات هتل Hotel Silviya

پذیرش
نظافت اتاق
لابی
خدمات اتاق
رستوران
کرایه خودرو
اعلام حریق
اطفاء حریق
حمل چمدان

هتل Silviya (سیلویا) یکی از هتل های ترکیه می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در استانبول انتخاب می کنند. هتل Silviya هتلی 3 ستاره در استانبول می باشد و با توجه به 3 ستاره بودن این هتل می توانید اقامت معمولی و ساده در این هتل داشته باشید. از جمله امکانات هتل نام برده شده می توان به رستوران، پذیرش مناسب، برخورد مناسب کارکنان، حمل وسایل، مبلمان، اینترنت، روم سرویس، لاندری، سرویس دهی اتاق ها و تلویزیون اشاره کرد. انتخاب این هتل برای افرادی که به دنبال اقامتی با امکانات معمولی اند مناسب می باشد.

 Silviya
استانبول در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، می باشد. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور استانبول را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با استانبول به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل ( Silviya) را انتخاب نمایید. استانبول دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

نظرات کاربران برای هتل Hotel Silviya

آشغال دانی سیلویا شهریور 1400
با عرض سلام و ادب من کلا خیلی اهل نظر دهی نیستم، اما از آنجا که من وقت و مدیریت هزینه ها و.... در این شرایط خیلی برام مهمه ، خواستم مختصر بگم که اگر به مسائل بهداشتی و آرامش خود و خانوادتون اهمیت میدید به این مسافرخونه منفی ۳ ستاره نروید، چون بسیار کثیف ، مدیریت ضعیف، و اینکه شبها پنجره اتاق رو به کوچه هایی هست که تا صبح صدای موزیک شدید میاد، من این نظراتم کاملا بدون غرض و واقعیت هست، واقعا آشغال دانی به تمام معنا هست، قدر پولی که بازحمت در میاد و میخواهید چند روزی از محیط کاری پناه ببرید و برید خارج از کشور در آرامش باشید را بدونید
امتیاز 3 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Silviya