امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به ساتای

ساتای

ساتای نام نوعی که کباب بسیار لذیذ است که به کشور اندونزی تعلق دارد و از غذاهای سنتی آن به شمار می آید، در این مقاله قصد داریم این غذای سنتی را به صورت مختصر معرفی کنیم، بنابراین اگر از علاقمندان به کسب اطلاعات در رابطه با غذاهای سنتی هستید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید.

 


ساتای در زبان اندونزی به غدای گوشتی که به سیخ کشیده می شود، می گویند و در طبخ آن از گوشت های مختلفی نظیر گوشت خرگوش، گوشت بز، مرغ و گوشت گاو یا گوسفند استفاده می شود، جالب است بدانید که این غذا به شیوه های مختلفی سرو می شود، برخی از رستوران های کشور اندونزی ساتای را به همراه کیک برنج، برخی به همراه نان و برخی از آن ها نیز به همراه سس چاشنی سرو می کنند!
خوب است بدانید که برای تهیه ساتای از سیخ های چوبی استفاده می شود، از دیگر نکاتی که در رابطه با این غذای لذیذ باید بدانید این است که ساتای علاوه بر اندونزی در کشور های دیگر نظیر مالزی، فیلیپین، تایلند و غیره نیز طبخ می شود و از غذاهای محبوب دنیا به شمار می آید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ساتای و همچنین سایر غذاهای سنتی اندونزی می توانید به مقاله مربوطه در بخش غذاهای سایت لحظه آخر مراجعه کنید.

گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر