تور کشتی آنتالیا

آنتالیا یکی از بهترین مقاصد تفریحی است که سالانه جمعیت بسیاری را از ایران به سویی خود می کشاند. این شهر ساحلی جان می دهد برای گذراندن اوقات فراقت در تابستان و انجام تفریحات گوناگون. اما در میان تمامی تفریحات موجود در این شهر، تور کشتی آنتالیا چیزی است که هرگز نباید آن را از دست دهید. مخصوصا در شش ماه اول سال که هوا کمی گرم می شود، تور کشتی آنتالیا بسیار جذاب تر شده و گردشگران بیشتری را نسبت به شش ماه دوم سال به سوی خود می کشاند. چرا که یکی از کارهایی که در تور کشتی آنتالیا انجام می پذیرد، شیرجه زدن در داخل دریای مدیترانه و شنا کردن می باشد.

برای شرکت در تور کشتی تفریحی می بایست ابتدا به سراغ یکی از دفاتر فروش بلیط های تفریحی رفته و تعداد بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. سپس در روز مقرر اتوبوسی به دنبال شما، آن هم درست جلوی در هتل آمده و شما را به بندری مخصوص به کشتی های تفریحی می برد که در فاصله 45 کیلومتری از مرکز شهر آنتالیا قرار دارند. ساعت های حرکت این کشتی ها معمولا مابین ساعت ده الی یازده صبح بوده و شما را به جزایر و مقاصدی می برند که تنها به وسیله کشتی می توان به آنجا رفت. از جمله این مقاصد می توان به آبشار بیست متری دودن، بندرگاه قدیمی، شهر قدیم آنتالیا و جزیره موش اشاره کرد. اما نکته جالبی که در این میان وجود دارد و باعث قلقلک دادن شما می شود، بازدید از جزیره موش است. این جزیره در گذشته، محل نگهداری و انبار توشه ای بوده که دزدان دریایی در آن از آذوقه خود نگهداری و حفاظت می کردند.

در فاصله رسیدن به این مقاصد هم می توانید دوبار به همراه امکانات لازم، در آب های آبی و شفاف دریای مدیترانه شنا کنید که می توان گفت در مجموع نزدیک به یک ساعت و نیم شده و شما می توانید از حس رهایی بر روی این آب های نیل گون لذت ببرید. همچنین در تور کشتی آنتالیا شما سوار کشتی سه طبقه ای می شود که در هر طبقه، به صورت مجزا می توانید از امکانات گوناگون استفاده نمایید. این امکانات شامل سرو انواع نوشیدنی ها به صورت نامحدود، اجرای موسیقی زنده، مکانی برای استحمام و حمام آفتاب در عرشه و همچنین رستورانی برای صرف غذا های لذیذ ترکی و بین المللی می باشد. نگران رنج قیمت های این تور هم نباشد چرا که هم متوسط بوده هم کاملا ارزش آن را دارد تا، هنگامی که با تور آنتالیا به ترکیه می روید، یک روز خود را به تور کشتی تفریحی اختصاص دهید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره تور کشتی آنتالیا

رئیسی 10 شهریور 97
4
اگه با تور آنتالیا سفر می کنید و تور کشتی آنتالیا نرید بدونید که سفر نصفه نیمه ای رو دارید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر