پارک آبی آکوا

📅 بروزرسانی : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازدید : 450

شهر آنتالیا واقع در کشور ترکیه، یکی از شهر های زیبا و توریستی در این کشور محسوب می شود. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید و تفریح در این شهر به ترکیه سفر می کنند. در این شهر مکان های تفریحی بسیاری وجود دارد. یکی از جاذبه های محبوب این شهر پارک آبی آکوا می باشد. پارک آبی آکوا یکی از بزرگ ترین پارک های آبی آنتالیا بوده که در قسمت غربی آنتالیا واقع شده است. 

وجود سرسره های متفاوت این پارک آبی باعث شده تا به طور چشمگیری مورد استقبال مسافرین تور آنتالیا قرار گیرد. از وسایل موجود در این پارک آبی می توان به سرسره هایی با ارتفاع بالا و پیچ در پیچ، استخر کوچک برای بازی کودکان کم سن با عمق کم و بی خطر، اجرای موسیقی زنده توسط دی جی های معروف و مشهور ترکیه، وجود چندین رستوران و کافه با دربرداشتن انواع غذا محلی، فست فود، نوشیدنی های سرد و گرم بین المللی و کوکتل های استوایی اشاره کرد.

به طور کلی این پارک به چند دسته کلی تقسیم می شود: مجموعه استخرها، سرسره های متنوع، رافتینگ، رستوران، کافه، دلفیناریوم و جامپینگ. 

گردشگران تور آنتالیا می توانند یک روز کامل خود را در این مجموعه عظیم سپری کنند. هزینه ورود به این پارک ها بسته به امکانات پارک و محلی که بلیط را تهیه می کنید متفوت است. به طور مثال اگر از تور لیدر خود درهتل تهیه کنید حتما شامل تخفیف مناسبی می شود، ولی اگر از خود پارک آبی تهیه کنید باید هزینه کامل بلیط را بپردازید. اگر دسترسی به اینترنت دارید بهترین روش پیشنهادی ما این است که به وب سایت پارک آبی آکوا بروید و از آن جا بلیط را خریداری کنید. این روش در کل ایام سال از 10 تا 30 درصد شامل تخفیف می شود. در سفر به آنتالیا رفتن به پارک آبی را از دست ندهید.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پارک آبی آکوا

سلحشور شهریور 1397
13 نفر پسندیدند
من به شخصه از این نوع تفریحات خوشم میاد از پارک آبی آکوا خیلی خوشم اومد به روز پر هیجانی رو گذروندیم

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/69-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%A2%DA%A9%D9%88%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پارک آبی آکوا