حمام ترکی

تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت
حمام ترکی یکی از تفریحات خوب آنتالیا و کشور ترکیه می باشد که  طرفداران زیادی سراسر دنیا دارد ، اگر به ترکیه و آنتالیا سفر می کنید و طرفدار ماساژ و ریلکس کردن هستید حمام ترکی را به هیچ عنوان از دست ندهید.
در هر هتل که اقامت دارید می توانید از این حمام ها استفاده نمایید از حمام های معروف آنتالیا حمام توپ کاپی و لارا ، حمام بابل در منطقه کمر و حمام کاتره در بلک اشاره نمود.
پکیج سرویس در تمامی حمام های ترکی به یک صورت می باشند که ابتدا گردشگران وارد محوطه حمام و به سمت رختکن می روند و پس از تعویض لباس و پس از پوشیدن لنگ سونای خشک و بخار و جکوزی برای آماده سازی پوست استفاده می کنند و پس از آن وارد حمام کیسه و ماساژ کف به مدت 20 دقیقه انجام می شود و در نهایت پس از یک استراحت کوتاه به مدت 20 دقیقه ماساژ با روغن انجام می گردد و در نهایت می توانید پس از دوش از دیگر امکانات از قبیل استخر و سونا و جکوزی هر چقدر بخواهید استفاده نمایید و در نهایت می توانید با لیدر یا سرویس هتل به محل اقامت خود برگردید. همچنین می توانید علاوه بر پرداخت پکیج اصلی حمام ترکی  برای ماساژ تایلندی ، استخر گل ، اتاق نمک و دیگر امکانات هزینه ای مازادی پرداخت و از دیگر امکانات استفاده نمایید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره حمام ترکی

آویشا شهریور 1397
حمام ترکی خیلی خوبه هر سری میرم ترکیه امکان نداره حمام ترکی نرم
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به حمام ترکی