حمام ترکی

حمام ترکی یکی از تفریحات خوب آنتالیا و کشور ترکیه می باشد که  طرفداران زیادی سراسر دنیا دارد ، اگر به ترکیه و آنتالیا سفر می کنید و طرفدار ماساژ و ریلکس کردن هستید حمام ترکی را به هیچ عنوان از دست ندهید.
در هر هتل که اقامت دارید می توانید از این حمام ها استفاده نمایید از حمام های معروف آنتالیا حمام توپ کاپی و لارا ، حمام بابل در منطقه کمر و حمام کاتره در بلک اشاره نمود.
پکیج سرویس در تمامی حمام های ترکی به یک صورت می باشند که ابتدا گردشگران وارد محوطه حمام و به سمت رختکن می روند و پس از تعویض لباس و پس از پوشیدن لنگ سونای خشک و بخار و جکوزی برای آماده سازی پوست استفاده می کنند و پس از آن وارد حمام کیسه و ماساژ کف به مدت 20 دقیقه انجام می شود و در نهایت پس از یک استراحت کوتاه به مدت 20 دقیقه ماساژ با روغن انجام می گردد و در نهایت می توانید پس از دوش از دیگر امکانات از قبیل استخر و سونا و جکوزی هر چقدر بخواهید استفاده نمایید و در نهایت می توانید با لیدر یا سرویس هتل به محل اقامت خود برگردید. همچنین می توانید علاوه بر پرداخت پکیج اصلی حمام ترکی  برای ماساژ تایلندی ، استخر گل ، اتاق نمک و دیگر امکانات هزینه ای مازادی پرداخت و از دیگر امکانات استفاده نمایید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز حمام ترکی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
آویشا 10 شهریور 1397
0
حمام ترکی خیلی خوبه هر سری میرم ترکیه امکان نداره حمام ترکی نرم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری