شهر بازی متاتسمیندا

کوه مقدس و یا همان متاتسمیندا تپه ای بلند در قسمت مرکزی و تا شهر تفلیس را در برگرفته است که ارتفاع آن 800 متر از سطح دریا می باشد همچنین یک دکل مخصوص تلوزیون به طول 210 متر هم بر روی تپه قرار گرفته است که یکی از جاذبه های گردشگری گرجستان به شمار می رود ، اما در این این قسمت می خواهیم به یکی از تفریحات مهیج گرجستان به نام شهر بازی متاتسمیندا بیش تر آشناتون کنیم پس ما را در ادامه مطلب همراهی نمایید.

درست در بالای تپه ی کوه مقدس شهر بازی متاتسمیندا قرار دارد که مجهز به انواع امکانات و تفریحات می باشد ، یکی از زیبا ترین و مهیج ترین بازی ها در این شهر بازی چرخ و فلک شهر بازی متاتسمیندا می باشد که با ارتفاع 80 متر در رتبه بندی بلند ترین چرخ و فلک ها در رده ی پنجم قرار دارد که با سوار شدن در این چرخ و فلک کل شهر تفلیس را از بالا تماشا کنید هر دور این چرخ و فلک حدود 15 دقیقه زمان می برد.
اگر به دنبال هیجان و اینکه دوست دارید آدرنالین خونتان بالا رود بلند ترین رولر کستر شهر بازی متاتسمیندا را امتحان نمایید این وسیله ی بازی قطاریست که با سرعت بالا بر روی مسیر 60 متری حرکت می کند که مختص  این شهر بازی می باشد و شما در سراسر اروپا به هیچ عنوان مشابه آن را نخواهید دید.در حال حاضر حدودا 60 دستگاه بازی برای بازدید کنندگان و گردشگران ساخته و در شهر بازی تعبیه شده است.
فضای سبزی در داخل شهر بازی در نظر گرفته شده است که در فصل های بهار و تابستان می توانید به وسیله قطار های مخصوص به داخل فضای سبز بروید و از طبیعت نهایت لذت را ببرید. برای ورود به پارک احتیاج به پرداخت ورودی ندارد اما اگر می خواهید از وسیله بازی استفاده کنید باید بلیط های جداگانه ای را به گیشه های مخصوص پرداخت کنید.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر