اسکی هایپ ناتیک آنتالیا

در شهرهای ساحلی عموما تفریحات آبی بسیار جذابی برای گردشگران وجود دارد که انواع گوناگونی دارد. آنتالیا از بهترین شهر های ساحلی ترکیه می باشد که بهترین کلوب های ورزشی را در کنار سواحل دارد و انواع تفریحات آبی اعم از جت اسکی، شاتل، پاراسل و ... در اختیار گردشگران تور آنتالیا می باشد. یکی از جدید ترین تفریحات آبی که به تازگی از آن استقبال خوبی شده است اسکی هایپ ناتیک آنتالیا می باشد. اسکی هایپ ناتیک در واقع اسکی روی آب است که با یک برد با طول 1/5 متر روی سطح آب قرار می گیرید و یک دسته ی پلاستیکی را که از هلی کوپتر آویزان است محکم می گیرید و با حرکت هلی کوپتر روی سطح آب با سرعتی متغیر سر می خورید که بسیار مهیج و جذاب می باشد. قبل از استفاده از اسکی هایپ ناتیک آنتالیا باید جلیقه غریغ نجات و لباسی سبک بپوشید تا در هنگام افتادن داخل دریاچه با مشکلی رو به رو نشوید. 

برای کسانی که شنا بلد نیستند هم جای نگرانی نیست زیرا با استفاده از این جلیقه های مخصوص به هیچ عنوان به زیر آب نخواهید رفت و همچنین یک قایق موتوری در کنار شما با فاصله قرار دارد تا با بروز کوچک ترین مشکل شمارا از آب بیرون بکشد. هزینه این تفریح خاص و مهیج بسته به زمان استفاده متغیر می باشد به طور مثال 15 دقیقه 45 هزار تومان و نیم ساعت 70 هزار تومان به پول ما می شود. مرکز  اسکی هایپ ناتیک برای گردشگران تور آنتالیا بیشتر در آبشارهای ماناوگات در آنتالیا انجام می گیرد که در فاصله 20 دقیقه ای از مرکز شهر قرار دارد در واقع با رفتن به این مجموعه علاوه بر استفاده از تفریحات آبی و اسکی هایپ ناتیک آنتالیا می توانید از رستوران ها و کافه های این منطقه تفریحی استفاده کنید و یک خاطره به یادماندنی برای خود و همسفرتان رقم بزنید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز اسکی هایپ ناتیک آنتالیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری