موزه دالی

موزه دالی در سایتی کنار ساحل سن پترزبورگ با مساحتی بالغ بر 86000 فوت مربع در سال 1982 بنا گردید و یکی از دیدنی ترین موزه های روسیه که در شهر سن پترزبورگ قرار دارد به شمار می رود که در این موزه آثار هنری زیبا سالوادور دالی  نگهداری و به نمایش گذاشته می شود ، لازم به ذکر است که شکل ساختمان موزه  خود یک اثر هنری است که از هزار پانل مثلثی شیشه ای ساخته شده است و یک شاهکار معماری به شمار می رود.
درون موزه دالی بیش از 2000 آثار هنری دیده می شود که شامل نقاشی رنگ روغن ، آبرنگ ، عکس ، سیا قلم ، مجسمه و دیگر آثار هنری می باشد که از دیدنی های روسیه به شمار می رود ، برنامه های هنری مختلفی مثل سخنرانی ها ، فستیوال های گوناگون و سخرانی های مختلفی برگزار می گردد.
هزینه بلیط موزه دالی برای هر یک نفر 24 دلار ، برای دانشجویان و نوجوانان 17 دلار ، کودکان 6 تا 12 سال 10 دلار و کودکان زیر 5 سال رایگان می باشد. با تهیه این بلیط می توانید نمایشگاه های خاص ، تمام گالری های موزه ، راهنما های صوتی و تور های عمومی استفاده نمایید.همچنین موزه دالی  تخفیف های مختلفی برای نظامیان ، سالمندان ، پلیس ها ، مدرسین و آتش نشانی ها در نظر گرفته است.اگر به روسیه سفر می کنید و به آثار هنری علاقه مند هستید به این موزه رفته و از آثار زیبا آن لذت ببرید مطمئن باشید پیشمان نمی شود همچنین می توانید با تور مسافرتی که با آن سفر می کنید به این موزه رفته و هزینه کمتری بابت خرید بلیط بپردازید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به موزه دالی
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

ناشناس 19 اردیبهشت 96
3
مسکو پایتخته یا سن پترزبورگ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.