باگی در کیش

اگر به دنبال تفریح مهیج و در عین حال تفریح متفاوت می باشید به شما پیشنهاد می کنیم برای اولین بار باگی سواری نمایید. باگی سواری در جزیره کیش یک پیست مخصوص خاکی با طول 400 متر می باشد .
در پیست باگی سواری ، باگی سواران می توانند پشت سر راهنمای حرفه ای پیست با خیال راحت حرکت نمایند. به کمک راهنمای پیست شما کی توانید در طول مسیری که می پیمایید چندین جاذبه زیبای کیش مانند کشتی یونانی ، کلبه هور و درخت سبز را ببینید و از طول مسیری که حرکت می کنید لذت کافی را ببرید.
در اکثر تور های کیش باگی سواری را به شما پیشنهاد می کنند که اگر تمایل داشته باشید می توانید تجربه و از آن لذت تمام را ببرید به صورت دیگر می توان گفت با یک تیر دو نشان می زنید هم باگی سواری می کنید هم چندیدن جاذبه زیبای کیش را می بینید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز باگی در کیش
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
غفاری 6 شهریور 97
2
باگی در کیش باگی در همه جا هیجان انگیز و عالیه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.