شهربازی موی

تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد

شهربازی موی بزرگ ترین شهربازی سرپوشیده قاره اروپا می باشد که در شهر استانبول و در داخل مجموعه تجاری استانبول مال واقع شده است، این شهربازی را می توان یکی از محبوب ترین بخش های استانبول مال دانست در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این شهربازی بسیار مجهز در اختیارتان قرار دهیم، چنانچه از علاقمندان به کسب اطلاعات در این زمینه هستید و یا قصد سفر با تور استانبول را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

 


معرفی شهربازی موی
شهربازی موی در واقع یکی از معروف ترین مراکز تفریحی شهر استانبول می باشد که از محبوبیت بسیاری در میان گردشگران تور استانبول و همچنین ساکنان این شهر برخوردار است، این مجموعه مملوء از انواع بازی ها و سرگرمی های جالب می باشد و همه ی افراد با هر نوع سلیقه و رده سنی ای می توانند با مراجعه به این مجموعه می توانند به تفریح بپردازند.
خوب است بدانید که بزرگ ترین شهربازی سرپوشیده قاره اروپا، در مجموع دارای دو طبقه است که طبقه پایین مخصوص افراد بالای 10 سال و طبقه بالا ویژه کودکان 4 تا 10 سال می باشد.
بازی های مختلف شهربازی موی
شهربازی بزرگ موی شامل بازی های متعددی می باشد که در ادامه این قسمت از مقاله به معرفی بهترین آن ها خواهیم پرداخت.
سواری با کاروان این بازی ویژه خردسالان زیر 5 سال بوده و در واقع یک قطار برقی است که ریل های آن در فاصله 90 سانتی متری از سطح زمین قرار گرفته است و یک مسیر بسیار زیبا را طی می کند.
فان هاوس
بخش فان هاوس یکی از بهترین و محبوب ترین بخش های موجود در شهربازی موی می باشد که ویژه تفریحات خانوادگی است، در این بخش شرکت کنندگان باید مسیری مملوء از موانع مختلف را طی کنند، وجود موانع مختلف و همچنین مسیر لغزنده در فان هاوس موجبات هیجان و شادی شما را فراهم خواهند کرد، لازم به ذکر است که کودکان زیر 6 سال اجازه ورود به این بخش از شهربازی موی را ندارند.
پرواز علاالدین پارک
در این بخش از کودکان بالای 8 سال می توانند حس عبور از یک رودخانه خروشان و پر فراز و نشیب را تجربه نمایند، پرواز علاالدین پارک در واقع یک مسیر شبیه سازی شده می باشد که برخی از قسمت های آن حدود 2 متر ارتفاع دارد، توجه داشته باشید که این بخش مناسب کودکانی است که به فعالیت های هیجانی علاقمندند.
بازی های ورزشی
در شهربازی بخش نسبتاً وسیعی به زمین بازی های تیمی اختصاص داده شده است که بزرگسالان با مراجعه به این بخش می توانند در غالب گروه های ورزشی، بازی هایی نظیر بسکتبال و پینت بال را انجام داده و بهر تفریح بپردازند.
کارنوال بازی ها
این بخش ویژه کودکان زیر 6 سال می باشد و مملوء از بازی های ساده و در عین حال هیجان انگیز است برخی از این بازی ها عبارتند از ماهیگیری، زمین بازی با سطح های شیب دار و غیره اشاره کرد، جالب است بدانید کودکان در صورت صید ماهی های عروسکی می توانند جایزه دریافت کنند.
هتل وحشت
این بخش که یکی از هیجان انگیز ترین بخش های موجود در شهربازی موی می باشد که ویژه بزرگسالان است، البته اگر قصد بازدید از این بخش را دارید باید بدانید جزء افراد بسیار شجاع باشید، این بخش حدود 750 متر طول دارد و شما نمی توانید بفهمید که هر لحظه چه چیزی در انتظارتان است، لازم به ذکر می باشد که تنها افراد بالای 12 سال اجازه ورود به هتل وحشت این مجموعه را دارند 
از دیگر بخش های شهربازی موی می توان به رانندگی کودکان، بازی های سرگرم کنندگان، آسانسور جنگلی، ترن های هوایی و غیره اشاره کرد.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم شهربازی موی یکی از بخش های تفریحی مجموعه تجاری استانبول مال می باشد، برای کسب اطلاعات در رابطه با این مجموعه تجاری می توانید مقاله مربوطه و یا مقاله مراکز خرید استانبول را مطالعه نمایید.
امیدواریم با مطالعه این بخش از سایت تا حدودی با شهربازی موی آشنا شده باشید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

تور استانبول از اصفهان بهمن ۱۴۰۰
۳
۳ بهمن - ۲۳ بهمن
ایران ایر تور
ایران ایر تور
۴,۵۷۰,۰۰۰

تور استانبول از شیراز بهمن ۱۴۰۰
۶
۴ بهمن - ۲۸ بهمن
ایران ایر تور
ایران ایر تور
۵,۵۰۰,۰۰۰

تور استانبول ۱ و ۸ و ۱۱ بهمن
۳
۱ بهمن - ۱۴ بهمن
معراج
معراج
۴,۶۵۰,۰۰۰

تور زمینی استانبول ۱ دی
۳
۱ بهمن - ۵ بهمن
اتوبوس vip 25
اتوبوس vip 25
۲,۹۰۰,۰۰۰

تور استانبول ۷ و ۸ و ۹ بهمن
۴
۹ بهمن - ۱۳ بهمن
قشم ایر
معراج
۴,۶۰۰,۰۰۰

تور استانبول ۹ بهمن
۴
۹ بهمن - ۱۳ بهمن
قشم ایر
قشم ایر
۴,۴۶۰,۰۰۰

تور استانبول ۱ و ۲ و ۳ بهمن
۳
۱ بهمن - ۶ بهمن
قشم ایر
قشم ایر
۴,۱۰۰,۰۰۰

تور استانبول ۴ بهمن
۱۰
۴ بهمن - ۱۴ بهمن
ایران ایر
ایران ایر
۶,۷۱۰,۰۰۰

تور استانبول بهمن ماه
۳
۱ بهمن - ۵ اسفند
قشم ایر
قشم ایر
۴,۱۰۰,۰۰۰

تور استانبول بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
ایران ایر تور
Pegasus Airlines
۴,۴۱۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به شهربازی موی