زیپ لاین برج میلاد

برج میلاد یکی از بهترین جاذبه های گردشگری پایتخت می باشد که همواره مورد توجه توریست های خارجی و داخلی قرار گرفته است. در این مکان یک مورد از زیپ لاین های تهران قرار دارد که توریست ها می توانند با تجربه کردن آن، آدرنالین خونشان را به میزان قابل توجهی بالا ببرند.
زیپ لاین برج میلاد از نوع ثقلی بوده، به این منظور که دارای دو سکو می باشد که یکی از آن ها در ارتفاع بالاتر قرار دارد (سکوی فراز) و دیگری در فاصله کمتری از زمین قرار گرفته (سکوی فرود) و علاقه مندان از سکوی فراز به سمت سکوی فرود حرکت می کنند. گردشگران تور تهران می توانند این تجربه را در ارتفاع 30 متری تجربه نمایند و طولی در حدود 130 متر را به پرواز درآیند. امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز زیپ لاین برج میلاد
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری