اسکوتر غواصی کیش

📅 بروزرسانی : ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ بازدید : 1188
در جزیره خوش منظر کیش تفریحات آبی بی شماری وجود دارد تا سیل عظیم گردشگرانی که سالانه به آن سفر می کنند بتوانند از آن ها لذت ببرند و اوقات خوشی را پشت سر بگذارند. اسکوتر غواصی کیش یکی از مهیج ترین انتخاب هایی است که توریست ها می توانند داشته باشند. اگر تا به حال اسم این تفریح را نشنیده اید در ادامه همراه ما باشید تا به توضیحاتی پیرامون آن بپردازیم.
 
اسکوتر غواصی
 

اسکوتر غواصی

همان گونه که از نام آن پیداست این وسیله نوعی اسکوتر می باشد که تجهیزات غواصی و کپسول اکسیژن نیز به همراه دارد. نخستین بار این وسیله در سال 1390 در جزیره کیش مورد استفاده قرار گرفته است. از اسکوتر غواصی برای تجربه ای متفاوت و جذاب در جزیره کیش استفاده می شود که مورد توجه توریست های زیادی قرار گرفته است. اسکوتر غواصی کیش یکی از تفریحات مدرن موجود در جهان است که گردشگران تور کیش می توانند آن را در دل آب های خلیج فارس تجربه کنند. تماشای موجودات آبی رنگارنگ و مرجان ها در کنار پوشش های گیاهی، بسیار دل انگیز و جذاب می باشد.

مزایا و معایب اسکوتر غواصی

یکی از مزایایی که اسکوتر غواصی کیش دارد این است که حتی افرادی که هیچ آشنایی با غواصی ندارند نیز می توانند آن را تجربه کنند ولی طبیعتا برای افرادی که تجربه غواصی دارند، این وسیله بسیار هیجان انگیزتر می باشد. اما استفاده از این وسیله تنها برای افراد بالای 12 سال (با قدِ 150 سانتی متر) مجاز می باشد.
در این تفریح آبی یک مربی شما را تا عمق 10 متری همراهی می کند. همچنین هیچ محدودیتی در استفاده خانم ها از این وسیله وجود ندارد، تنها باید مایو اسلامی به تن داشته باشند.

لوازم مورد نیاز اسکوتر غواصی

مایو (برای خانم ها: مایو اسلامی)/ حوله/ دمپایی

چه افرادی نباید از اسکوتر غواصی کیش استفاده کنند؟

پرداختن به این تفریح برای برخی از افراد که بیماری های خاص یا شرایط تحت کنترل دارند ممنوع است، در این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-ناراحتی قلبی
-بیماری سرع
-ناراحتی تنفسی
-افرادی که تا 3 ماه قبل عمل جراحی انجام داده اند.
-خانم های باردار
-فشار خون بالا
 
اسکوتر غواصی در کیش
 
 
نکته: در شرایط جوی نامطلوب امکان پرداختن به اسکوتر غواصی کیش وجود ندارد. در صورتی که شرایط آب و هوایی بدون پیش بینی های قبلی و به یکباره نامناسب شود، برگزار کننده این تفریح موظف است مبلغ را به حساب متقاضیان عودت دهند و برنامه تفریحی را کنسل کنند.
گردشگران برای پرداختن به اسکوتر غواصی در کیش باید به جنب هتل شایان و مدرسه غواصی مراجعه فرمایند.

هزینه بلیط اسکوتر غواصی کیش

هزینه این تفریح جذاب 140 هزار تومان به ازای هر 1 ساعت می باشد.

ساعت کاری اسکوتر غواصی کیش

ساعات کاری این مجموه نیز از ساعت 10 الی 16 می باشد.
 
لازم به ذکر است که مسافران جزیره زیبای کیش می توانند در کنار اسکوتر سواری از دیگر تفریحات کیش نیز استفاده کرده و لحظات خوشی را برای خود، دوستان و خانواده ثبت کنند.، از این تفریحات می توان به فلای بورد کیش و کشتی های تفریحی کیش اشاره کرد که از جذاب ترین تفریحات این جزیره محسوب می شوند.
 
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23518-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%BA%D9%88%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D8%B4

امتیاز 5 از 5 | از بین 103 کاربران به اسکوتر غواصی کیش