پارک جانورشناسی آتیکا

یکی از دلایل اصلی سفر افراد به نقاط مختلف جهان، بازدید از جاذبه های تفریحی متنوع می باشد. شهر آتن واقع در کشور یونان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در این کشور می باشد. سالانه افراد بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید از جاذبه های تفریحی این شهر، تور آتن را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی از جاذبه های تفریحی محبوب در این شهر پارک جانورشناسی آتیکا می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی پارک جانورشناسی آتیکا بپردازیم.
پارک جانورشناسی آتیکا در واقع باغ وحشی زیبا و بزرگ بوده که در نزدیکی فرودگاه شهر آتن قرار گرفته است. درون این پارک حیوانات بسیاری وجود دارد که از 350 گونه متفاوت تشکیل شده اند. گردشگران تور آتن لازم است بدانند که حیوانات درون این پارک به صورت آزادانه زندگی می کنند. در کنار بازدید از حیوانات موجود در این پارک، تماشای پوشش گیاهی بسیار زیبا و مناظر طبیعی این پارک خالی از لطف نیست.
پارک جانورشناسی آتیکا شامل بیش از 2000 حیوان می باشد که از محبوب ترین آن ها می توان به شیر، میمون، آهو، پلنگ، گوزن، تمساح و گورخر اشاره کرد.این پارک دارای بخش های مختلفی می باشد که در هر بخش حیوانات مختلفی زندگی می کنند. بخش پرندگان این پارک شامل پرنده های بسیاری بوده که چندین گونه از آن ها بسیار کمیاب می باشند، همچنین در بخش خزندگان نیز حیوانات بسیاری وجود دارند.
امروزه این پارک به یکی از مکان های محبوب تفریحی برای کودکان و نوجوانان تبدیل شده است، همچنین بازدید از این پارک به بزرگسالان نیز توصیه می شود. افراد می توانند در این پارک با حیوانات مختلف و روش زندگی آن ها آشنا شوند و حتی برخی از حیوانات را از نزدیک لمس کنند.
گردشگران تور آتن برای رسیدن به این پارک می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و مترو استفاده کنند.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر