حیات وحش دریایی قشم

توریست هایی که جزیره قشم را مقصد گردشگری خود قرار می دهند خوب است بدانند که در این جزیره دل انگیز، یک حیات وحش بسیار زیبا هم وجود دارد که می توانند اوقات خوشی را در آن سپری کنند. موقعیت جغرافیایی جزیره قشم، سبب شده تا در این جزیره تفریحات آبی و جاذبه های دریایی زیادی را ایجاد کنند تا بتوانند برای جذب گردشگر از آن ها بهره ببرند. حیات وحش دریایی قشم یکی از جاذبه های این جزیره به حساب می آید که 3 نوع اکوسیستم را دارا می باشد، این اکوسیستم ها عبارت اند از: جنگل های حرا، جزایر مرجانی و جنگل های بارانی.
در حیات وحش دریایی قشم جانوران مختلفی نظیر: مرجان ها، نرمتنان، خزندگان، بی مهرگان، پرندگان و مهره داران زیست می کنند که گردشگران تور قشم می توانند از نزدیک با نحوه زندگی آن ها آشنا شوند. ماهی های رنگارنگ و زیبایی که در این آب ها وجود دارند، کودکان را به وجد می آورند و اغلب تا دقایقی محو تماشای آن ها می شوند. علاوه بر جانوران گوناگون، گیاهان متنوعی نیز در این مکان دیده می شود که جلوه ی خاصی به آن بخشیده اند.

تماشای این گونه های مختلف جانوری و گیاهی که در کنار هم وجود دارند، بسیار جذاب می باشد و بازدید از این مکان می تواند یک روز خاطره انگیز را برای شما به ارمغان آورد. شاید برای گردشگران تور قشم جالب باشد که بدانند تنوع جانوری در این جزیره نسبت به سایر مناطق اطراف خلیج فارس بیشتر می باشد و برخی از جانوران و انواع مرجان ها را تنها در این جزیره می توان دید. تنوع پرندگان نیز در این جزیره بسیار بالا می باشد.
آن دسته از گردشگران تور داخلی که به شناخت جانوران و مرجان های مختلف علاقه دارند می توانند در حیات وحش دریایی قشم اطلاعات مفیدی از آن ها به دست آورند. 
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر