حیات وحش دریایی قشم

توریست هایی که جزیره قشم را مقصد گردشگری خود قرار می دهند خوب است بدانند که در این جزیره دل انگیز، یک حیات وحش بسیار زیبا هم وجود دارد که می توانند اوقات خوشی را در آن سپری کنند. موقعیت جغرافیایی جزیره قشم، سبب شده تا در این جزیره تفریحات آبی و جاذبه های دریایی زیادی را ایجاد کنند تا بتوانند برای جذب گردشگر از آن ها بهره ببرند. حیات وحش دریایی قشم یکی از جاذبه های این جزیره به حساب می آید که 3 نوع اکوسیستم را دارا می باشد، این اکوسیستم ها عبارت اند از: جنگل های حرا، جزایر مرجانی و جنگل های بارانی.
در حیات وحش دریایی قشم جانوران مختلفی نظیر: مرجان ها، نرمتنان، خزندگان، بی مهرگان، پرندگان و مهره داران زیست می کنند که گردشگران تور قشم می توانند از نزدیک با نحوه زندگی آن ها آشنا شوند. ماهی های رنگارنگ و زیبایی که در این آب ها وجود دارند، کودکان را به وجد می آورند و اغلب تا دقایقی محو تماشای آن ها می شوند. علاوه بر جانوران گوناگون، گیاهان متنوعی نیز در این مکان دیده می شود که جلوه ی خاصی به آن بخشیده اند.

تماشای این گونه های مختلف جانوری و گیاهی که در کنار هم وجود دارند، بسیار جذاب می باشد و بازدید از این مکان می تواند یک روز خاطره انگیز را برای شما به ارمغان آورد. شاید برای گردشگران تور قشم جالب باشد که بدانند تنوع جانوری در این جزیره نسبت به سایر مناطق اطراف خلیج فارس بیشتر می باشد و برخی از جانوران و انواع مرجان ها را تنها در این جزیره می توان دید. تنوع پرندگان نیز در این جزیره بسیار بالا می باشد.
آن دسته از گردشگران تور داخلی که به شناخت جانوران و مرجان های مختلف علاقه دارند می توانند در حیات وحش دریایی قشم اطلاعات مفیدی از آن ها به دست آورند. 
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای قشم

تور قشم خرداد 99
2 شب
کاسپین
پرواز ایرانیان
19 خرداد - 25 خرداد

تور زمینی قشم 16 خرداد 99
4 شب
قطار 6 تخته لوکس
معراج گشت
16 خرداد - 20 خرداد

تور قشم 18 و 19 خرداد 99
3 شب
زاگرس
آرشین پرواز
18 خرداد - 22 خرداد

تور قشم 16 خرداد 99
3 شب
قشم ایر
گردشگر زمان
16 خرداد - 19 خرداد

تور قشم خرداد 99
3 شب
کاسپین
پرواز ایرانیان
18 خرداد - 25 خرداد

تور قشم 27 و 28 خرداد 99
3 شب
زاگرس
قصر شایان
27 خرداد - 31 خرداد

تور قشم 16 خرداد 99 (اقساطی)
3 شب
قشم ایر
پیام توسعه صبا
16 خرداد - 19 خرداد

تور قشم خرداد 99
3 شب
کیش ایر
پرواز ایرانیان
16 خرداد - 21 خرداد

تور قشم 16 خرداد 99
3 شب
قشم ایر
ندا پرواز
16 خرداد - 19 خرداد

تور قشم 17 خرداد۹۹
2 شب
قشم ایر
سیف گشت
17 خرداد - 19 خرداد