آدرس پارک ملی بیس بوسخ


هلند یکی از زیباترین کشورهای اروپایی بوده که آن را کشور گل لاله می نامند. در این کشور پارک های خوش منظری وجود دارد که یکی از آن ها پارک ملی بیس بوسخ می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر ما قصد داریم آدرس پارک ملی بیس بوسخ را به طور دقیق بیان کنیم.
بیس بوسخ یکی از وسیع ترین پارک های ملی هلند بوده که در شمال غرب اروپا واقع شده است. پارک ملی بیس بوسخ محل تلاقی چند رود بوده که از به هم رسیدن آن ها دلتایی بسیار زیبا به وجود آمده و مکانی برای حیات حیوانات و گیاهان مختلف گشته است. برخی از این گیاهان و حیوانات را در هیچ منطقه دیگری یافت نمی شوند و تنها در این پارک زیست می کنند. جالب است بدانید که برخی از گیاهان موجود در این ناحیه خاصیت دارویی دارند.
این پارک زیبا دارای یک رود پرآب بوده که شبیه به یک مرداب در مرکز پارک قرار گرفته است و در آن قایق هایی تعبیه شده که گردشگران تور هلند می توانند به وسیله آن ها دل به آب زده و ساعات خوشی را به قایق سواری و تماشای مناظر اطراف بپردازند.
گردشگران تور هلند در این پارک جذاب می توانند به تفریحات خوبی نظیر: اسب سواری، دوچرخه سواری، پیاده روی و قایق سواری بپردازند و اوقات خوبی را سپری کنند.
این پارک مملو از پوشش های گیاهی گوناگون و درختان سر به فلک کشیده می باشد که زیبایی و طراوت خوبی را به محیط بخشیده است. پارک بیس بوسخ را آخرین منطقه جزر و مد آب های شیرین در اروپا می دانند که هنوز هم باقی مانده است.
* آدرس پارک ملی بیس بوسخ
این پارک ملی در محدوده خارج از شهر قرار دارد و گردشگران تور اروپا برای رسیدن به آن می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر مترو بهره ببرند. اگر بخواهیم به طور دقیق تر آدرس پارک ملی بیس بوسخ را شرح دهیم باید بگوییم که این پارک در جنوب هلند، شهر دریملن و در استان برابانت شمالی قرار دارد و مابین دو رود GAT VAN DE BUISJES و GAT VAN DEN KLEINEN HIL واقع شده است. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر