قیمت بلیط آکواریوم باتومی

📅 بروزرسانی : ۱۱ آذر ۱۳۹۷ بازدید : 384
تماشای آبزیان در درون آب لذت خاص خودش را دارد و همیشه جذاب می باشد. شهر باتومی هم آکواریومی زیبا دارد که توجه گردشگران را به خود جلب کرده و سیل عظیمی از آن ها هنگام سفر به این شهر، از آکواریوم زیبای آن بازدید به عمل می آورند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه قیمت بلیط آکواریوم باتومی ارائه دهیم.

آکواریوم باتومی که در سال 1996 با تاثیرپذیری از ساحل باتومی احداث شده، امروزه مکانی برای حیات جانداران دریایی کمیاب نظیر: فک خزری، شیر دریایی کاسپین، فک بی گوش، لاک پشت عظیم الجثه 100 کیلوگرمی و سمور دریایی می باشد. علاوه بر این جانداران، حدود 100 نوع ماهی رنگارنگ و تزئینی نیز در آکواریوم نمایشی باتومی وجود دارند که جلوه ی خاصی به آن بخشیده است، این ماهی ها در بخش خاصی زندگی می کنند که اگر از آن جا جابجا شوند هیچ گونه تخم ریزی انجام نمی دهند. تماشای این ماهی ها اغلب برای کودکان بسیار دلنشین می باشد و می توانند اوقات مفرحی را در این مکان سپری کنند.
طراحی خاص این ساختمان اصلی که به شکل چند سنگ بزرگ به رنگ های خاکستری و سفید می باشد، توسط هنینگ لارسن صورت گرفته است. از آن جایی که جانداران موجود در این آکواریوم از اقیانوس آرام، دریای سیاه، دریای مدیترانه و اقیانوس هند جمع آوری شده اند و هر کدام در بخش مخصوصی قرار گرفته اند، هر یک از این سنگ ها نمادی برای آن ها به شمار می رود. هنیتگ لارسن در طراحی این آکواریوم چشم نواز از سنگ ریزه های موجود در سواحل دریای سیاه الهام گرفته که نمای بسیار زیبایی به آن داده است. این آکواریوم زیبا ساختاری پیچیده و منحصر به فرد دارد که برای اکسیژن رسانی به تمامی بخش های آن، اقداماتی مفید صورت گرفته است. گنجایش آکواریوم حدود 200 هزار لیتر می باشد.

این آکواریوم قدمتی طولانی دارد و به همین دلیل بخش هایی از آن تخریب شده بود که در سال 2014 تحت بازسازی قرار گرفت. از امکانات این آکواریوم می توان به سرویس بهداشتی و پارکینگ اشاره کرد که گردشگران تور باتومی می توانند از آن ها بهره ببرند. در اطراف این جاذبه هم تعدادی فروشگاه و کافی شاپ وجود دارد.

*پارک دلفین ها در جوار آکواریوم باتومی
آکواریوم باتومی در جوار پارک دلفین ها قرار گرفته که این پارک هم جذابیت های خاص خودش را دارد. این مجموعه 8 دلفین دارد که تحت آموزش های خاصی قرار گرفته اند و به زبان های روسی، گرجی و انگلیسی نمایش هایی جذاب انجام می دهند. نمایش آن ها که شامل 30 حرکت می باشد، بسیار مهیج است و گردشگران تور گرجستان را به وجد می آورد. قدمت این پارک از آکواریوم باتومی بیشتر بوده، به طوری که در سال 1976 تحت عنوان نخستین پارک دلفین ها احداث گشت. یکی از ویژگی های منحصر به فردی که در این پارک وجود دارد، شنا کردن با دلفین ها می باشد که بازدیدکنددگان امکان انجام آن را دارند. هزینه بلیط پارک دلفین ها در مقایسه با قیمت بلیط آکواریوم باتومی گران تر بوده و در حدود 15 لاری می باشد.
*قیمت بلیط آکواریوم باتومی
برای بازدید از این جانداران بی نظیر باید اطلاعاتی در رابطه با قیمت بلیط آکواریوم باتومی در دست داشته باشید. قیمت بلیط آکواریوم باتومی بسیار ارزان و مقرون به صرفه است و در حدود 2 لاری گرجستان بوده و گردشگرانی که با تور باتومی راهی این شهر می شوند، با پرداخت این مبلغ امکان تماشای جانداران را خواهند داشت.
زمان بازدید: تمام روزهای هفته از ساعت 10 صبح تا 19 به جز دوشنبه ها
آدرس: گرجستان/ شهر باتومی/ خیابان روستاولی 51/ پارک ششم می/ آکواریوم باتومی
وب سایت آکواریوم باتومی: www.dolphinarium.ge/en 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23451-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%A2%DA%A9%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%88%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به قیمت بلیط آکواریوم باتومی