غواصی در مارماریس

تاریخ انتشار : ۷ آذر
شهر مارماریس یکی از زیباترین شهرهای ترکیه می باشد که مناظری بکر و طبیعتی فوق العاده دارد. قرارگیری این شهر در جوار دریای مدیترانه، امکان تجربه کردن غواصی در مارماریس را برای جهانگردان پدید آورده است. مناطق مخصوص غواصی در مارماریس، برای شیرجه زدن هم بسیار مناسب هستند و آن دسته از علاقه مندان به غواصی که به صورت حرفه ای آن را انجام می دهند، می توانند حتی در شب هنگام هم این تجربه مهیج را داشته باشند.
غواصی در مارماریس به دلیل شفاف و تمیز بودن آب، بسیار مهیج بوده و گردشگران تور مارماریس می توانند اشیا موجود در عمق 10 متری را به خوبی مشاهده کنند و حتی از آن ها عکس برداری هم کنند. غواصی در شهر مارماریس امکان بازدید از آثار باستانی کشف نشده در زیر دریا را هم به شما می دهد که هیجان زیادی را به همراه دارد.

وجود ماهی های رنگی، پوشش های گیاهی متنوع و اسفنج های گوناگون جذابیت غواصی در مارماریس را دوچندان نموده است. معمولا تورهای غواصی حدود 9 ساعت به طول می انجامد که ناهار و نوشیدنی و حمل و نقل هم در آن گنجانده شده است.
در تورهای غواصی که در این شهر برگزار می شود، تجهیزات مخصوص این تفریح در اختیار گردشگران تور مارماریس قرار می گیرد و همچنین آموزش های لازم برای شیرجه زدن از عرشه کشتی به اعماق دریا توسط مربیان انجام می شود.
برخی از گردشگران تور ترکیه به صورت حرفه ای غواصی را انجام می دهند که آن ها می توانند در مراکز مدرن خصوصی از امکانات بی نظیر آن ها بهره ببرند و یا در شب هنگام به شیرجه زدن در اعماق دریا بپردازند. از آن جایی که این مراکز بسیار مجهز هستند، طبیعتا قیمت بالایی دارند، ولی افرادی که برای اولین بار می خواهند این تفریح را تجربه کنند، مراکز عادی انتخاب مناسب تری می باشد.

*ساعات کار تورهای غواصی
تورهای غواصی در شهر مارماریس معمولا 9 ساعت به طول می انجامد که از 9 صبح آغاز شده و تا 6 بعدازظهر ادامه دارد. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به غواصی در مارماریس