آدرس پیست اسکی ویشگورا

اسکی یکی از محبوب ترین تفریحات دنیا به شمار می آید و پیست های اسکی بسیاری در سراسر دنیا وجود دارد در این مقاله قصد داریم پیست اسکی ویشگورا  را معرفی کنیم و اطلاعاتی نظیر آدرس پیست اسکی ویشگورا را در اختیار گردشگران تور کی یف و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم به همین جهت برای مطلع شدن از هزینه ها، راه های دسترسی و آدرس پیست اسکی ویشگورا در ادامه این نوشته با لحظه آخر همراه باشید. 
توضیحات:
پیست اسکی ویشگورا از بهترین جاذبه های تفریحی کی یف به شمار می آید و در منطقه ای بنام ویشگورا در نزدیکی کی یف واقع شده است و خدمات بسیاری را به مراجعین خود ارائه می دهد.
در پیست اسکی ویشگورا سه مسیر مجزا با طول های متفاوت وجود دارد که مسیر 220 متری مخصوص اسکی باز های ماهر، مسیر 320 متری مختص افراد معمولی و کودکان و مسیر 300 متری برای علاقمندان به هیجان بیشتر می باشد.
خوب است بدانید که در میان مسیر های مختلف موجود در پیست اسکی ویشگورا مسیر 300 متری مرتفع ترین آن ها می باشد همچنین لازم به ذکر است در مسیر 320 متری موانع و جهش های متعددی وجود دارد که تجربه بسیار مهیجی را برای گردشگران رقم می دهد. 
راه های دسترسی و آدرس پیست اسکی ویشگورا:
همان طور که پیش تر اشاره کردیم پیست اسکی ویشگورا در منطقه ای به همین نام و در نزدیکی شهر کی یف واقع شده است. گردشگران تور کی یف برای رفتن به این پیست اسکی می توانند با اتوبوس خط 41 از نزدیکی ایستگاه مترو Heroes of Dnepr خود را به منطقه ویشگورا رسانده و از آنجا با 15 دقیقه پیاده روی به پیست اسکی ویشگورا خواهند رسید.
لازم به ذکر است که فاصله شهر کی یف تا این مرکز تفریحی حدود 18 کیلومتر می باشد.
بهترین زمان برای اسکی و ساعت کاری مجموعه:
اگر قصد سفر با تور کی یف و انجام اسکی در این پیست را دارید باید بدانید که از ماه دسامبر تا آوریل این منطقه پر برف بوده و زمان های مذکور بهترین زمان انجام اسکی می باشند  
همچنین توجه داشته باشید که این مجموعه تفریحی از سه شنبه تا یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 10 شب و روز های دوشنبه از 4 بعد از ظهر تا 10 شب آماده ارائه خدمات به مراجعین می باشد.
هزینه های اسکی در پیست اسکی ویشگورا:
گردشگرانی که برای اسکی به این مجموعه می روند برای رسیدن به ابتدای پیست می توانند از 2 بالابری که در این پیست وجود دارد استفاده کنند، هزینه هر بار استفاده از بالابر های پیست ویشگورا 15 گریونا (واحد پول اکراین) می باشد.
کرایه تجهیزات اسکی و همچنین انجام این ورزش در پیست ویشگورا برای یک روز کامل از 500 گریونا شروع می شود.
اگر از علاقمندان به اقامت در این مجموعه تفریحی هستید می توانید با پرداخت 450 گریونا یک اتاق دو نفره استاندارد را برای یک روز کرایه کرده و در آن اقامت کنید.
در مجموعه تفریحی ویشگورا رستوران هایی نیز وجود دارد که قیمت غذا های آن ها حدود 40 گریونا می باشد.
گردشگران تور کی یف باید بدانند که اسکی و بازدید از این منطقه حدود 3 ساعت زمان می برد.
با دانستن آدرس پیست اسکی ویشگورا می توانید به این مجموعه رفته و به تفریح در آن بپردازید اگر از علاقمندان به طبیعت هستید بازدید از منطقه زیبای ویشگورا را فراموش نکنید، چرا که ویشگورا یکی از زیبا ترین مناطق موجود در کشور اکراین می باشد.
آدرس پیست اسکی ویشگورا: اوکراین، استان کی یف، منطقه ویشگورا
تلفن تماس: +0380 99 280 5505
امیدواریم مطالعه این مقاله برای گردشگران تور کی یف، علاقمندان به ورزش مهیج اسکی و همچنین کاربران سایت لحظه آخر مفید واقع شود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما