قیمت بلیط آکواریوم کوالالامپور

بازدید از آکواریوم کوالالامپور یکی از جذاب بخش های سفر گردشگران تور کوالالامپور به شمار می آید و طرفداران بسیاری دارد به همین جهت قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی نظیر قیمت بلیط آکواریوم کوالالامپور را در اختیارتان قرار دهیم بنابراین اگر قصد بازدید از این مجموعه را دارید برای اطلاع از قیمت بلیط آکواریوم کوالالامپور در ادامه با تیم لحظه آخر همراه باشید.
اکواریوم کوالالامپور در مرکز همایش های این شهر واقع شده است و سالانه افراد بسیاری از این مجموعه بازدید می کنند، این آکواریم که یکی از بزرگ ترین آکواریوم های موجود در دنیا به شمار می آید محل زندگی بیش از 250 گونه از آبزیان می باشد که بازدید از آن ها می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.
قیمت بلیط آکواریوم کوالالامپور با توجه به سن بازدید کنندگان متفاوت بوده به شرح زیر می باشد:
قیمت بلیط آکواریوم کوالالامپور برای افراد بزرگسال: حدود 96 رینگ (واحد پول مالزی)
قیمت بلیط آکواریوم کوالالامپور  برای کودکان 3 تا 12 سال: حدود 59 رینگ
قیمت بلیط آکواریوم کوالالامپور برای سالمندان بالای 60 سال : حدود 49 رینگ
همچنین باید بدانید که ورود کودکان زیر 3 سال به آکواریوم کوالالامپور رایگان می باشد.
در آکواریوم کوالالامپور امکانات و خدمات بسیاری ارائه می شود که در صورت استفاده از آن ها باید هزینه ای جداگانه پرداخت کنید. برخی از این امکانات عبارتند از خواستگاری در آکواریوم، برگزاری جشن تولد، استفاده از آکواتأتر و سالن گردهمایی مجموعه برای برگزاری مراسم و غیره که هزینه استفاده از آن ها را در ادامه مشاهده می کنید
1.هزینه انجام خواستگاری در آکواریوم کوالالامپور بسته به مکان و خدمات  بین 741  تا 1377 رینگ متغییر می باشد
2. هزینه برگزاری جشن تولد برای کودکان 164 رینگ و برای بزرگسالان 104 رینگ می باشد
3. هزینه استفاده از آکواتأتر ازای هر 4 ساعت و ورود 200 نفر به 21200 رینگ می باشد. همچنین باید بدانید که هزینه استفاده از سالن گردهمایی ازای هر 4 ساعت و ورود 50 نفر به 21 رینگ می باشد.
توجه داشته باشید که هزینه مازاد به ازای هر ساعت اضافی در سالن آکواتأتر و سالن گردهمایی در ساعات اوج، غیر اوج و بهترین زمان به ترتیب 1600، 2120، 3180 رینگ می باشد.
اگر قصد سفر با تور کوالالامپور و بازدید از این آکواریوم را دارید باید بدانید که این آکواریوم دقیقا در مرکز شهر واقع شده است و شما به راحتی می توانید خود را به این مجموعه برسانید. در ادامه راه های دسترسی به این جاذبه تفریحی را مشاهده می کنید:
پیاده: این آکواریوم در نزدیکی برج های دوقلوی پتروناس قرار دارد و با چند دقیقه پیاده روی می توانید خود را به مرکز همایش های کوالالامپور و آکواریوم این شهر برسانید.
اتوبوس های رپید کی ال: یکی ایستگاه این اتوبوس ها در جوار مرکز خرید سوریا که در نزدیکی آکواریون است قرار دارد و گردشگران تور کوالالامپور از این طریق می توانند به این مجموعه بروند.
اتوبوس های گردشگری کوالالامپور: اگر از اتوبوس های گردشگری در شهر کوالالامپور استفاده می کنید می توانید در ایستگاه گاردن پارک پیاده شده و به آکواریوم کوالالامپور بروید.
گردشگران تور کوالالامپور باید توجه داشته باشند که ساعت کاری این مجموعه از 10:00 صبح تا 20:00 شب می باشد و گردشگران در بازه زمانی مذکور می توانند به این مجموعه بروند.
البته لازم به ذکر است که از ساعت 19:00 درب های مجموعه بسته شده و اجازه ورود به گردشگران داده نمی شود چرا که بازدید از آکواریوم کوالالامپور بین 1 تا 2 ساعت زمان می برد.
آدرس : مالزی، کوالالامپور، مرکز همایش های کوالالامپور
شماره تماس: +603 2333 1888
وب سایت : aquariaklcc.com
ایمیل : marketing@aquawalk.com
امیدواریم مطالعه این مقاله برای گردشگران تور کوالالامپور مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره قیمت بلیط آکواریوم کوالالامپور

یلدا 6 آذر 97
1
قیمت بلیط آکواریوم کوالالامپور با این وضع اقتصادی زیاد به صرفه نیست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر