دریاچه لوگانو

تاریخ انتشار : ۲۷ آبان

یکی از مهم ترین تفریحاتی که در کشور سوئیس قرار دارد و جلوه بسیار زیبایی به آن بخشیده دریاچه لوگانو می باشد. این دریاچه دلفریب و زیبا در مرز دو کشور ایتالیا و سوئیس قرار دارد. دریاچه لوگانو توسط کوهستان ها در بر گرفته شده که بلندترین کوه با ارتفاع 1700 متر در جنوب شرق آن قرار دارد و کوه ژنروسو نامیده می شود، در شرق دریاچه کوه مونت بری و در غرب آن کوه سن سالواتوره قرار گرفته است. بزرگ ترین شهری که در ساحل دریاچه خوش منظر لوگانو قرار دارد، شهر لوگانو می باشد.
درخت های مرکباتی که در اطراف دریاچه لوگانو روییده است، جلوه بی نظیری به دریاچه بخشیده که تماشای تصویر انعکاس آن ها در آب گردشگران تور سوئیس را به وجد می آورد. همچنین دور تا دور دریاچه پارک های گوناگونی مانند: پارک بلودره و پارک اسکرر احداث گشته است، در این پارک ها درختانی کمیاب و مجسمه هایی از کشورهای مختلف وجود دارد. برای بازدید از گستره بیشتری از این دریاچه و همچنین چشم انداز فوق العاده آن، قطارهای گوناگونی وجود دارد که گردشگران تور لوگانو می توانند از آن ها بهره ببرند.

بازدید از دریاچه لوگانو کاملا رایگان می باشد و برای جهانگردان هیچ هزینه ای در پی ندارد. تفریحات مهیجی نظیر قایق سواری و کوه نوردی در این منطقه فراهم است که توریست های تور اروپا امکان بهره بردن از آن ها را دارند و می توانند از این طریق لحظات شاد و خاطره انگیزی را به ارمغان آورند. بیشترین میزان توریست های تور لوگانو در فصول بهار و تابستان که زیبایی مناظر اطراف دریاچه لوگانو به بیشترین حد خود می رسد، به این منطقه می روند.
بازدید از دریاچه لوگانو برای هر نوع سلیقه ای جذاب می باشد، برای مثال علاقه مندان به ادبیات می توانند از موزه هرمان هسه بازدید به عمل آورند و از آثار او دیدن کنند. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره دریاچه لوگانو

بهنام آذر 1397
در اطراف و نزدیکی دریاچه لوگانو مکان هایی برای اقامت هم داره ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به دریاچه لوگانو