پارک ایبیراپوئرا

📅 بروزرسانی : ۲۶ آبان ۱۳۹۷ بازدید : 260
کشور برزیل جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که هر ساله توریست ها را مجاب می کند تا از آن بازدید کنند. یکی از زیباترین پارک های عمومی که در این کشور وجود دارد، پارک ایبیراپوئرا می باشد. پارک ایبیراپوئرا یکی از مهم ترین تفریحاتی است که در شهر سائوپائولو قرار دارد.

پارک ایبیراپوئرا در بخش های جنوب و مرکز این شهر قرار دارد و با مناظر بی همتایی که دارد، نظر گردشگران تور سائوپائولو را به خود جلب کرده است. این پارک توسط معماری زبردست به نام اسکار نیمایر طراحی گشت و در سال 1945 مورد بهره برداری قرار گرفت و درب های آن به روی عموم مردم گشوده شد. پارک ایبیراپوئرا مساحتی در حدود 2 کیلومتر مربع دارد و در بخش های مختلف آن سازه هایی فوق العاده نظیر: بنای یادبود باندریانت ها طراحی شده که چشم هر بیننده ای را خیره می کند. برخی از امکاناتی که در این پارک وجود دارد و گردشگران تور برزیل می توانند از آن ها استفاده کنند می توان به سالن کنسرت و موسیقی، سالن تئاتر، زمین اسکیت، دریاچه و فواره های چشم نواز و زمین بازی کودکان اشاره کرد.
در این پارک خوش منظره تعدادی مکان دیدنی از قبیل: موره هنر مدرن، موزه آفرو، آسمان نما، مکان نگهداری حیوانات، سالن ورزش و غرفه دوسالانه وجود دارد که تماشای آن ها بازدیدکنندگان را به وجد می آورد. پارک زیبای ایبیراپوئرا مکان برگزاری جشنواره هایی نظیر: نمایشگاه دو سالانه هنر، نمایشگاه های تجاری، نمایشگاه هفته مد و نمایشگاه معماری می باشد که گردشگران تور سائوپائولو از گشتن در آن ها پشیمان نمی شوند. لازم به ذکر است که بگوییم فعالیت های فرهنگی زیادی هم در این پارک انجام می شود.

گشت و گذار و پیک نیک در پارک ایبیراپوئرا که مچون بهشتی بر روی زمین است، برای هر توریستی خاطره انگیز می شود. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23431-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%DB%8C%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%A6%D8%B1%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پارک ایبیراپوئرا