حیات وحش راس الخور

شهر دبی از جمله شهرهایی است که در طول سال از جانب بسیاری از گردشگران مورد بازدید قرار می گیرد. در این شهر تفریحات بی نظیری وجود دارد که سبب می شود اوقات خوشی را در آن سپری کنید. یکی از مهیج ترین تفریحاتی که در دبی می توانید از آن لذت ببرید "حیات وحش راس الخور" بوده که مکانی حفاظت شده می باشد.

حیات وحش راس الخور در سال 1985 در شیخ نشین دبی ایجاد شد و تاکنون تغییرات زیادی در آن رخ داده است. مساحت کلی این مکان در حدود 1300 هکتار می باشد. این پناهگاه از جانب انجمن پرندگان جهان هم مورد تایید قرار گرفته و شرایط آن را مطلوب می دانند. این حیات وحش در واقع تالابی است که با هدف جذب پرندگان مهاجر به وجود آمده است. در این مکان تعداد بی شماری از ماهی ها، پرندگان، پستانداران و سخت پوستان در کنار هم در حال حیات هستند. فلامینگوهایی که در این مکان وجود دارند جثه بسیار بزرگی دارند که این امر تعجب توریست های تور امارات را بر می انگیزد.
در حیات وحش راس الخور حدود 270 گونه جانوری و حدود 45 گونه گیاهی مختلف وجود دارد که در حال زیست هستند و تماشای آن ها برای گردشگران تور دبی هیجان انگیز می باشد. در این مکان 3 پناهگاه مختص پرندگان ایجاد شده که به هنگام بازدید از آن ها آموزش های خوبی نیز به بازدیدکنندگان ارائه می شود.
بازدید از این مکان برای عموم مردم رایگان بوده و گردشگران تور دبی بین ساعات 9 صبح تا 16 بدون پرداخت هزینه می توانند وارد آن شوند و به تماشای جانوران و گیاهان مختلف بپردازند. حضور در این جاذبه طبیعی و تماشای پرندگان و مناظر چشم نواز اطراف، برای هر بازدیدکننده ای آرامشی غیر قابل وصف را به همراه دارد که می توانید تجربه کنید. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره حیات وحش راس الخور

سحر 6 آذر 97
4
حیات وحش راس الخور خیلی با حال و خاصه من که خیلی خوشم اومد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر