پناهگاه پروانه های استرالیایی


یکی از زیباترین مکان هایی که در شهر بی نظیر و دیدنی کنز وجود دارد و در میان مناظر طبیعی این شهر طرفداران زیادی پیدا کرده "پناهگاه پروانه های استرالیایی" نام دارد.
پناهگاه پروانه های استرالیایی محل زیست 1500 گونه مختلف پروانه گرمسیری می باشد که توجه بسیاری از گردشگران تور کنز را به خود اختصاص داده است. این مکان زیبا و دلربا در جوار بازارهای میراث کوراندا واقع شده و همین امر باعث شده تا توریست هایی که به این بازار می روند، جذب این پارک پروانه ای شوند و از آن هم بازدید به عمل آورند.
پناهگاه پروانه های استرالیایی مکان مناسبی برای عاشقان طبیعت بوده که در آن می توانند آرامشی وصف ناپذیر را تجربه کنند و در اوج سکوت آن تماشای پروانه های رنگارنگ لذت ببرند. جالب است بدانید که بزرگترین پروانه جهان که هرکول استرالیایی نام دارد نیز در این مکان زیست می کند. شکل و شمایل این پروانه بزرگ که فاصله بین 2 نوک بال های آن به 35 سانتی متر می رسد، تعجب بسیاری از گردشگران تور کنز را برانگیخته است.
گردشگرانی که با تور استرالیا راهی این مکان زیبا می شوند، می توانند همراه با تورهای مخصوصی که برگزار می شود به شناختن انواع مختلف پروانه ها بپردازند و با خصوصیات و نحوه زندگی هر یک آشنایی پیدا کنند. لازم به ذکر است که بگوییم این تورها در مدت 30 دقیقه تمامی نکات لازم را به علاقه مندان شرح می دهند و هیچ گونه هزینه اضافی برای آن ها در بر ندارد.
این پارک پروانه ای در مکانی سرسبز و خوش منظره با درختانی سر به فلک کشیده و کهن وجود دارد که تماشای آن هر توریستی را به وجد می آورد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز پناهگاه پروانه های استرالیایی
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
پروین 6 آذر 97
1
من در پناهگاه پروانه های استرالیایی رویایی ترین صحنه ها را دیدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.