پارک سوم فوریه

یکی از مکان های دیدنی و بسیار جذابی که در پایتخت کشور آرژانتین وجود دارد و مورد استقبال جهانگردان قرار گرفته، پارک سوم فوریه می باشد. نام دیگری که به پارک سوم فوریه اختصاص داده شده "جنگل های پالرمو" است و مراحل ساخت آن تا سال 1875 به طول انجامید. نام این پارک برگرفته از یک رویداد تاریخی (پیروزی مردم در مقابل دیکتاتور) بوده که در سال 1852 و در روز سوم فوریه انجام شد. این پارک سرسبز و خوش منظره، زیبایی خاصی به شهر بخشیده است.
پارک سوم فوریه یک پارک شهر بوده که در منطقه بوینس آیرس، در زمینی به مساحت 25 هکتار واقع شده و بخش های متنوعی را شامل می شود. از بخش های مختلف این پارک می توان به: باغ های گل رز، پیست دوچرخه سواری، باغ گیاه شناسی، دریاچه های زیبا و باغ جانورشناسی اشاره کرد که گردشگران تور آرژانتین می توانند با گشت و گذار در این قسمت ها، روزی مهیج و به یادماندنی در این کشور داشته باشند. در باغ گیاه شناسی جنگل های پالرمو گیاهانی از قبیل: ماگنولیا، درختچه فردوسی، سپیدار، ماگنولیا و درخت پنیرک وجود دارد. پیست دوچرخه سواری جنگل های پالرمو، تفریح بسیار خوبی است که در عین ورزش می توانید از نقاط مختلف که در پارک وجود دارد، دیدن کنید.
لازم به ذکر است که بگوییم در این پارک محلی برای گردهمایی نیز در نظر گرفته شده که در مواقع لزوم مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر مکان های تفریحی و مناظر چشم نواز، تعدادی مجسمه نیز در پارک سوم فوریه وجود دارد که در این بین می توان به: بنای یادبود اسپیناردز و ستون یادبود کارتامانگا که در سال 1927 ساخته شد، اشاره کرد. آسمان نمای گالیلو گالیله یکی دیگر از بخش های محبوب این پارک نزد گردشگران تور آرژانتین است که دارای یک معماری مدرنیته می باشد. 

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک سوم فوریه

وینا 6 آذر 97
1
دروغ چرا من زیاد از پارک سوم فوریه خوشم نیومد واسه همین هم به کسی پیشنهاد نمی کنم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر