پارک لاس پوزاس

پارک لاس پوزاس
کشور مکزیک همواره یکی از جذاب ترین نقاط گردشگری برای جهانگردان و توریست ها بوده است. در این کشور جاذبه های گردشگری و تفریحات متنوعی وجود دارد که نظر گردشگران را به خود جلب نموده است. یکی از بهترین و جذاب ترین تفریحات موجود در کوه های مکزیک پارک لاس پوزاس می باشد که زیبایی های خاص خودش را دارد. عملیات ساخت پارک لاس پوزاس از سال 1949 آغاز شد و تا سال 1984 به طول انجامید. همچنین ساخت این پارک توسط یک هنرمند برجسته به نام ادوارد جیمز انجام گرفت.

ارتفاع پارک لاس پوزاس که در جنگلی سرسبز قرار دارد، از سطح دریا حدود 610 متر می باشد. این جنگل که مملو از انواع درختان می باشد، جلوه ی بی نظیری به پارک بخشیده که توریست ها از دیدن آن محسور می شوند. در این پارک زیبا تعداد زیادی آبشار چشم نواز و تعدادی استخر وجود دارد که گردشگران تور مکزیک می توانند از آن ها بهره مند شوند و لذت ببرند. در هر زمان از سال که شما به این باغ دل انگیز بروید، بسیاری از گردشگران و توریست ها را می بینید که در حال ثبت عکس از آبشارها و مناظر خوش منظر این منطقه هستند.
یک نکته ی جذابی که پارک لاس پوزاس دارد، وجود تعدادی مجسمه سورئال است که نظر گردشگران تور مکزیک را به خود جلب کرده است. همچنین هنرمندان فراوانی سنگ تراشی هایی را در نقاط مختلف این پارک انجام داده اند که می توانید آن ها را ببینید و لذت ببرید. وجود مجسمه های سورئال و سنگ تراشه های عجیب در عین حال که روح تازه ای به این باغ بخشیده، در کنار درختان سر به فلک کشیده موجود، تصویر بسیار جالبی را به وجود آورده که گویی این مکان سرزمین متروکه می باشد.
یکی دیگر از مکان های دیدنی پارک لاس پوزاس "ساختمان جیمز" می باشد که کاخ بامبو، خانه ی فلامینگوها و خانه گوزن را شامل می شود.
لازم به ذکر است که بدانید این پارک روح انگیز در تمام طول سال به روی عموم مردم باز است و همگان می توانند از نقاط مختلف آن دیدن کنند. با این وجود بازدید از پارک لاس پوزاس در فصول گرم و خشک سال لذت بخش تر است و بهتر است که این زمان را برای گشت و گذار در آن انتخاب کنید. گشت و گذار و تفریح در فصول سرد و بارانی طاقت فرسا بوده و ممکن است شرایط را برای گردشگران تور مکزیک دشوار کند و به همین دلیل توصیه می شود در فصول گرم سال به این منطقه بروید.

برای سفر به این باغ زیبا باید از طریق فرودگاه های کشور مکزیک نظیر: فرودگاه مکزیکوسیتی، هوستون و مونتری اقدام کنید و بعد به سوی شهرهای لئون و یا کویرتارو پرواز کنید و بعد از چند ساعت رانندگی به این مکان برسید. در طول سفر می توانید از سایر مکان های دیدنی موجود در مکزیک دیدن کنید و لذت ببرید. اگرچه مسیر رسیدن به پارک لاس پوزاس کمی طولانی است ولی ارزش دیدن دارد و خاطره ای فراموش نشدنی را برای شما به ثبت می رساند. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر