ساحل جزیره سعدیات

تاریخ انتشار : ۲۸ مهر
شهر ابوظبی از جمله شهرهای لوکس و بسیار زیبای امارات می باشد که هر توریستی باید از آن دیدن کند. در این شهر مدرن تفریحات زیادی وجود دارد که اوقات خوب و خوشی را برای هر گردشگری به همراه دارد. یکی از بهترین تفریحات آن ساحل جزیره سعدیات می باشد.
ساحل جزیره سعدیات از سواحل معروف و محبوب ابوظبی به شمار می رود که در سال 2013 افتتاح گشت. در این ساحل امکاناتی جهت پرداختن به ورزش های آبی فراهم شده که گردشگران تور ابوظبی می توانند از آن ها بهره ببرند و سفری به یاد ماندنی را تجربه کنند. آب های آبی و نیلگون خلیج فارس نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند و وجود درختان سرسبز محیطی مناسب را برای گشت و گذار آن ها فراهم می کند. ساحل جزیره سعدیات بسیار تمیز و پاکیزه می باشد و گردشگران تور ابوظبی در هر موقع از سال که به آن جا سفر کنند می توانند از تماشای آن لذت ببرند.

لازم به ذکر است که بگوییم این جزیره زیر نظر شرکت های خصوصی بوده و به همین دلیل برای بازدید از آن باید مبلغ مشخصی را پرداخت کنید تا بتوانید وارد جزیره شوید. هتل های لوکسی در این مکان ساخته شده که توریست ها می توانند در آن ها اقامت پیدا کنند و از مناظر زیبای ساحل لذت ببرند. امکانات بی نظیری که در این جزیره چشم نواز وجود دارد، شهرت زیادی پیدا کرده و جهانگردان بسیاری تمایل دارند تا از آن دیدن کنند. تماشای دلفین ها و لاک پشت ها در این ساحل حس بسیار خوبی را به بازدیدکنندگان القا می کند.
جاذبه های ارزشمندی همانند: موزه ملی زاید، لوور ابوظبی، گوگنهایم ابوظبی و بسیاری از رستوران ها و نمایشگاه ها و مکان های فرهنگی در نزدیکی ساحل جزیره سعدیات وجود دارد که مسافران تور امارات می توانند از آن ها نیز بازدید به عمل آورند. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ساحل جزیره سعدیات