پارک آبی آکواپولیس

پارک آبی آکواپولیس یکی از بهترین جاذبه های تفریحی موجود در شهر وارنا می باشد که در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این پارک آبی در اختیار گردشگران تور وارنا و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم اگر شما نیز قصد بازدید از پارک آبی آکواپولیس را دارید در ادامه ما را همراهی کنید.
پارک آبی آکواپولیس در منطقه گلدن سنز که یکی از مهترین مناطق شهر وارنا می باشد واقع شده است و بیش از 40 هزار متر مربع مساحت دارد. این پارک آبی به سبب قرار گیری در میان جنگل لقب زیبا ترین پارک آبی اروپا را به خود اختصاص داده است.
این پارک در واقع اولین پارک آبی بلغارستان به شمار می آید، خوب است بدانید این پارک ظرفیت پذیرش 30 هزار نفر را به طور همزمان دارد.
در پارک آکوا پلیس بخش های متعدی وجود دارد که گردشگران تور وارنا می توانند از آن ها استفاده کرده و ساعات خوش و شادی را در این مجموعه سپری کنند.
از بخش های موجود در این پارک آبی می توان به جکوزی، چشمه، آبشار، دریاچه مصنوعی، قلعه های مدرن و قدیمی و غیره اشاره کرد.
همچنین لازم به ذکر است در این پارک بخش صخره نوردی برای علاقمندان این ورزش در نظر گرفته شده است.
از دیگر امکانات موجود در پارک آبی آکواپولیس می توان بوفه، 7 مسیر ورودی مجزا، سالن آمفی تأتر و غیره را نام برد.
اگر قصد سفر با تور وارنا و بازدید از این مجموعه را دارید باید بدانید که ساعت کاری این پارک زیبا در هر بازه زمانی متفاوت می باشد اما در تمامی ماه های سال گردشگران تور وارنا می توانند از 10 صبح تا 18 عصر به این پارک مراجعه کنند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور وارنا برای گردشگران این شهر مفید واقع شود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر