باغ وحش تورنتو

باغ وحش تورنتو یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در کشور کانادا می باشد که سالانه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا برای بازدید از آن به شهر تورنتو سفر می کنند به همین جهت قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با باغ وحش تورنتو در اختیار گردشگران تور کانادا و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
باغ وحش تورنتو در سال 1974 پس از تلاش های بسیار با هدف حفاظت و نگهداری از جانوران و گیاهان بومی تأسیس شد. این باغ وحش که حدود 287 هکتار مساحت دارد در حال حاضر بیش از 5000 جانور را در خود جای داده است خوب است بدانید این حیوانات از 450 گونه مختلف هستند.
باغ وحش تورنتو در مجموع دارای 7 بخش جغرافیایی مجزا می باشد که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم:
1. ایندومالیا  
در این بخش از حیوانات کشور هندوستان و جنوب شرقی آسیا نگهداری می شود و این بخش شامل دو سال و چهار محوطه سر باز می باشد.
از حیواناتی که گردشگران تور تورنتو در این بخش می توانند از آن ها بازدید کنند می توان به کرگدن هندی، خوک مالایی، اورانگوتان، سوماترا، خارپشت، اردک و ببر های خاص اشاره کرد.
2. آفریقا:
این بخش در سال 1998 افتتاح شد و حیواناتی نظیر شیر سفید آفریقایی، گورخر، بر کوهی سیاه، اسب آبی، کفتار های خال دار و غیره در آن نگهداری می شوند.
3. کانادا:
در این بخش تعدادی از خاص ترین حیوانات منطقه شمالی آمریکا نگهداری می شوند برخی از آن ها عبارتند از آن ها عبارتند از یوزپلنگ آمریکایی، گوزن شمالی، گاو میش کوهان دار و غیره.
از سایر مناطق موجود در باغ وحش تورنتو می توان حیات وحش اوراسیا، بخش آمریکا، بخش استرالیا، مسیر پیاده روی تندرا و غیره اشاره کرد.
گردشگران تو تورنتو باید توجه داشته باشند که این مجموعه قوانین خاصی دارد و رعایت کردن این قوانین الزامی می باشد.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور تورنتو و همچنین کاربران لحظه آخری مفید واقع شود.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر