تنگه مس

در این قسمت از سایت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از تفریحات توریستی کشور مکزیک را برای شما شرح دهیم، تنگه مس یکی از مفرح ترین و پر طرفدار ترین تفریحات این کشور به حساب می آید. مکزیک کشوری است پر از تفریحات مهیج اما تنگه مس مکزیک یکی از پر بازدید ترین و پر طرفدارترین آن ها به شمار می آید. تنگه مس یکی از بهترین تفریحاتی است که گردشگران تور مکزیک می تواند در آن محیط نهایت لذت را ببرند.

کوپر کانیون یا همان تنگه مس، مجموعه دره ‌ای متشکل از شش دره مجزا در مادره غربی در جنوب ‌غربی بخشی از ایالت چیهواهوا در شمال‌غربی مکزیک است. سیستم کلی دره، عمیق، باریک و بزرگتر است و حتی در بخشی عمیق‌تر از گراند کانیون در آریزونا است.
همانطور که در بالا بیان کردیم تنگه مس مکزیک، دره های باریک و عمیق از گرند کانیون در ایالت چیهواهوا می باشد. نام این تنگه از رنگ مسی کوه تاراهومارا در نزدیکی آن گرفته شده است. برای کاوش این تنگه راه های متفاوتی وجود دارد که که متداول ترین روش، مسیری به نام Chihuahua Pacificio می باشد. این مسیر به دلیل وجود 37 پل و 86 تونل و ارتفاع 2400 متر از سطح دریا منظره زیبایی از تنگه را گردشگران تور مکزیک شاهد هستند. 

تنگه مس در فاصله ای از مکزیکو سیتی قرار دارد که گردشگران تور مکزیک به راحتی با تاکسی ها موجود در شهر می توانند به این دره بی نظیر برسند و نیمی از روز خود را در آن منطقه زیبا سپری کنند. با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور مکزیک پیشنهاد می شود که در هنگام سفر خود از دره کوپر که به تنگه مس مکزیک شهرت دارد، بازدید کنند.
گردشگران تور مکزیک باید توجع داشته باشند که سفر با قطار به این منطقه شانس دیدن منظره های زیبا را به شما می دهد البته می توانید با دوچرخه و یا حتی سوار بر اسب به گشت و گذار بیشتر و ماجراجویی بیشتر در این منطقه بپردازید. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر