پارک ادوارد هفتم

پارک ادوارد هفتم یکی از زیباترین و معروف ترین پارک های دنیا است که در شهر لیسبون قرار دارد و ما در این مقاله قصد داریم پارک ادوارد هفتم را به گردشگران تور لیسبون و همچنین کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
پارک ادوارد هفتم یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی موجود در شهر لیسبون می باشد که در اواخر قرن نوزدهم افتتاح شده است خوب است بدانید که این مجموعه در ابتدا با نام پارک آزادی شناخته می شود اما پس از مدتی در سال 1903 به احترام ادوارد هفتم نام پارک را تغییر دادند.
پارک ادوارد هفتم با مساحتی بالغ بر 26 هکتار در ضلع شمالی میدان مارکوس از پمبال واقع شده است و به طور کلی دارای سه بخش مجزا می باشد. در وسط این پارک پرچین هایی وجود دارد که دارای اشکال هندسی بسیار زیبا می باشند و در دو طرف این بخش باغ های بسیار زیبایی وجود دارد. 
از دیگر جاذبه هایی که در این پارک وجود دارد می توان به یادبود 25 آوریل، قصر کارلوس لوپز، استوفا فریا، تالاب ماهی و غیره اشاره کرد که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.
یادبود 25 آوریل:
در بخشی از پارک یک بنای یاد بود قرار دارد که توسط ژوآ کوچه لیرو به یاد انقلاب 1974 ساخته شده است و گردشگران تور لیسبون می توانند از آن بازدید کنند.
قصر کارلوس لوپز:
این قصر که در سال 1932 با هدف برگزاری نمایشگاه صنعتی پرتغال افتتاح شد، یکی از بخش های جذاب پارک ادوارد هفتم به شمار می آید 
گلخانه استوفا فریا:
مهم ترین بخش پارک استوفا فریا می باشد که گلخانه ای سر بوده و در آن درختان بزرگ پرورش داده می شوند و بازدید از آن تجربه ای است که تنها در این پارک می توانید کسب کنید. بنابراین اگر قصد سفر با تور لیسبون را دارید بازدید از این پارک را فراموش نکنید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز پارک ادوارد هفتم
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری