پارک ادوارد هفتم

پارک ادوارد هفتم یکی از زیباترین و معروف ترین پارک های دنیا است که در شهر لیسبون قرار دارد و ما در این مقاله قصد داریم پارک ادوارد هفتم را به گردشگران تور لیسبون و همچنین کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
پارک ادوارد هفتم یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی موجود در شهر لیسبون می باشد که در اواخر قرن نوزدهم افتتاح شده است خوب است بدانید که این مجموعه در ابتدا با نام پارک آزادی شناخته می شود اما پس از مدتی در سال 1903 به احترام ادوارد هفتم نام پارک را تغییر دادند.
پارک ادوارد هفتم با مساحتی بالغ بر 26 هکتار در ضلع شمالی میدان مارکوس از پمبال واقع شده است و به طور کلی دارای سه بخش مجزا می باشد. در وسط این پارک پرچین هایی وجود دارد که دارای اشکال هندسی بسیار زیبا می باشند و در دو طرف این بخش باغ های بسیار زیبایی وجود دارد. 
از دیگر جاذبه هایی که در این پارک وجود دارد می توان به یادبود 25 آوریل، قصر کارلوس لوپز، استوفا فریا، تالاب ماهی و غیره اشاره کرد که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.
یادبود 25 آوریل:
در بخشی از پارک یک بنای یاد بود قرار دارد که توسط ژوآ کوچه لیرو به یاد انقلاب 1974 ساخته شده است و گردشگران تور لیسبون می توانند از آن بازدید کنند.
قصر کارلوس لوپز:
این قصر که در سال 1932 با هدف برگزاری نمایشگاه صنعتی پرتغال افتتاح شد، یکی از بخش های جذاب پارک ادوارد هفتم به شمار می آید 
گلخانه استوفا فریا:
مهم ترین بخش پارک استوفا فریا می باشد که گلخانه ای سر بوده و در آن درختان بزرگ پرورش داده می شوند و بازدید از آن تجربه ای است که تنها در این پارک می توانید کسب کنید. بنابراین اگر قصد سفر با تور لیسبون را دارید بازدید از این پارک را فراموش نکنید.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر