آکواریوم ونکوور

📅 بروزرسانی : ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ بازدید : 318
اکواریوم ونکوور یکی از جاذبه های گردشگری ونکوور می باشد که از ارزش زیست محیطی بسیاری برخوردار می باشد اگر قصد سفر به شهر ونکوور را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا اکواریوم ونکوور را به شما معرفی کنیم.
اکواریوم ونکوور یا مرکز علوم دریایی اکواریوم ونکوور در پارک استنلی شهر ونکوور واقع شده است و اغلب گردشگران تور کانادا در سفر خود به این کشور از این اکواریوم بسیار زیبا دیدن می کنند.
در اکواریوم ونکوور بیش از 50 هزار آبزی از 800 گونه مختلف نگهداری می شود که برخی از آن ها عبارتند از انواع دلقک ماهی ها، ارعاب سیاه، کوسه، شیر دریایی، فک، پنگوئن و غیره همچنین لازم به ذکز است که در این مجموعه برخی از حیوانات قطبی نیز نگهداری می شوند که بازدید از آن ها تجربه ای بسیار منحصر به فرد می باشد به همین جهت بازدید از این مجموعه زیبا را به تمامی گردشگران تور ونکوور پیشنهاد می کنیم.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم این مرکز از نظر زیست محیطی حائز اهمیت بسیاری می باشد و علت این امر نیز تحقیقات گسترده ای می باشد که در این مجموعه بر روی گونه های مختلف آبزیان انجام می شود.
اگر قصد سفر با تور ونکوور و بازدید از اکواریوم ونکوور را دارید باید بدانید که قیمت بلیط این مجموعه کمی گران می باشد همچنین لازم به ذکر است ساعت کاری این آکواریوم همه روز از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر می باشد البته توجه داشته باشید که در تابستان ساعت کاری مجموعه از 9:30 تا 6 بعد از ظهر است و گردشگرلت تور ونکوور در بازه های زمانی ذکر شده می توانند به اکواریوم ونکوور مراجعه کرده و از تماشای آبزیان متنوعی که در آن نگهداری می شوند، لذت ببرند.
خوب است بدانید همه روزه در ساعاتی خاصی نمایشی توسط دلفین ها در این آکواریوم برگزاری می شود.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23381-%D8%A2%DA%A9%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%88%D9%85-%D9%88%D9%86%DA%A9%D9%88%D9%88%D8%B1

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به آکواریوم ونکوور