امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاده باغ سنگاپور

جاده باغ سنگاپور

شهر سنگاپور یکی از شهرهای توریستی آسیا است که دارای تفریحات لذت بخشی در گوشه و کنار شهر می باشد. برخی از تفریحات این شهر مورد استقبال جهانگردان قرار گرفته و شهرت زیادی پیدا کرده است. یکی از تفریحات دل پذیری که در این شهر وجود دارد، جاده باغ سنگاپور است. جاده باغ سنگاپور یکی از مهم ترین و اصلی ترین خیابان های این شهر است که همواره پر رفت و آمد می باشد.
در جاده باغ سنگاپور تعداد بی شماری رستوران و کافی شاپ و مرکز خرید وجود دارد که سرگرمی های جذابی برای گردشگران تور سنگاپور به حساب می آید. همچنین تعداد قابل توجه ای از هتل های شهر سنگاپور نیز در این مکان بنا شده که گردشگران تور سنگاپور می توانند از اقامت در این جاده باغ نهایت لذت را ببرند. هر سال وقتی نزدیک کریسمس می شویم، بخش های مختلف جاده باغ سنگاپور به وسیله لوازم و تزئینات کریسمس مزین می شود و زیبایی و جلوه خاصی به آن می بخشد. برخی از تزئیناتی که در این جاده باغ انجام شده است عبارت اند از: ماکت گوزن های شمالی، خانه های زنجفیلی پر شده از برف و چراغانی های رنگارنگ که جلوه ی بسیار زیبایی را در این جاده باغ به وجود آورده است.
یک نکته قابل توجه این است که رئیس جمهور سنگاپور نیز در این منطقه سکونت دارد. جاده باغ سنگاپور بعد از کاشت درخت میوه های گوناگون در این مکان، معروف گشت و نام گذاری گردید. این جاده باغ همواره تمیز و مرتب بوده و نورپردازی های چشم نواز آن نظر گردشگران تور سنگاپور را به خود جلب نموده است. از زیبایی های اساسی این جاده درختان سر به فلک کشیده و سرسبز می باشد که در بخش های مختلف جاده قابل مشاهده هستند و گردشگران تور مالزی از دیدن آن ها لذت می برند. 

نظرات مردم درباره جاده باغ سنگاپور

گلشیفته 24 تیر 97
0
من سه ماه پیش جاده باغ سنگاپور رفتم خیلی خوشم اومد
درج نظر