پارک یاووز اوجان

اگر قصد سفر با تور آنتالیا را دارید با ما همراه باشید تا در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با ‏یکی از بهترین و با شکوه ترین پارک های شهر آنتالیا که پارک یاووز اوجان می باشد در ‏اختیارتان قرار دهیم. 
اغلب گردشگرانی که با تور آنتالیا سفر می کنند از پارک یاووز اوجان که در نزدیکی آبشار ‏های دودون قرار دارد دیدن کرده و لحظات بسیار خوشی را در آن سپری می کنند. 
خوب است بدانید که پارک یاووز اوجان با دارا بودن مساحتی غالب بر 22 هزار متر مربع ‏یکی از بزرگ ترین پارک های کشور ترکیه محسوب می شود. 
از امکاناتی که در این پارک وجود دارد می توان به مسیر های پیاده روی سرسبز، آب نما ‏های زیبا، استخر های آب، انواع کافه ها و رستوران ها و غیره اشاره کرد.  
در گذشته در محیط پارک ساخت و ساز هایی صورت گرفت که منجر به تخریب نسبی ‏این پارک زیبا شد اما پس از مذی پارک یاووز اوجان به دستور رئیس جمهور کشور ترکیه ‏بازسازی شده و در های آن به روی عموم گشوده شد و امروزه این پارک یکی از معروف ‏ترین و محبوب ترین جاذبه های شهر آنتالیا به شمار می آید. 
گردشگرانی که با تور آنتالیا سفر می کنند می توانند در مسیر های مخصوصی که برای ‏پیاده روی ساخته شده اند قدم بزنند و از مناظر اطراف نهایت لذت را ببرند همچنین لازم ‏به ذکر است که در این پارک مجسمه های گیاهی زیبایی وجود دارند که نظر هر بیننده ‏ای را به خود جلب می کنند و به زیبایی های پارک یاووز اوجان افزوده اند. 
خوب است بدانید که این پارک دارای یک نمایشگاه دائمی هنر و گل می باشد که بازدید ‏کنندگان و گردشگران تور آنتایا می توانند از آن بازدید کنند. 
امیدواریم این مقاله در سفر به شهر آنتالیا برایتان مفید واقع شود.‏
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک یاووز اوجان

پرستو 10 تیر 97
3
توی پارک یاووز اوجان خیلی فیلم بازی شده من تو چند تا از فیلماشون دیدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر