پارک موشن گیت دبی

شهر دبی امروزه برای جذب گردشگر و توریست از سراسر دنیا، تحولات عظیمی ایجاد کرده و با احداث مجموعه های گردشگری و تفریحی پیشرفت بزرگی در زمینه های مختلف و علی الخصوص گردشگری داشته است. همچنین از آن جایی که اغلب گردشگران در سفر های خود حداقل یک روز را به تفریح در آن شهر یا کشور اختصاص می دهند، ما در این قسمت از لحظه آخر قصد داریم پارک موشن گیت دبی را به گردشگران این شهر معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید تا با پارک موشن گیت دبی آشنا شوید.

پارک موشن گیت دبی، بزرگ ترین پارک موضوعی هالیوود است که در تاریخ شانزدهم دسامبر سال 2016 میلادی در شهر دبی افتتاح شده است. این پارک دارای حدود 27 وسیله تفریحی مهیج است که هر کدام از آن ها از سیزده انیمیشن و فیلم ماندگار الهاک گرفته اند. از جمله فیلم های به یاد ماندنی که وسایل تفریحی را بر اساس آن ها ساخته اند می توان به شرک، شکارچیان روح، عطش مبارزه و غیره اشاره کرد. گردشگران تور دبی خوب است بدانید که محوطه اصلی پارک موشن گیت در پنج محدوده یا بخش ساخته شده که از این 5 بخش حدود چهار بخش آن را به استودیو های فیلم سازی افسانه ای هالیوود یعنی کلمبیا پیکچرز، لیونزگیت و دریم‌ ورکس اختصاص داده اند. گفتنی است که محبوب ترین و جذاب ترین وسیله بازی این ترن هوایی آن است که Madagascar Mad Pursuit نام دارد.

پارک موشن گیت غیر از 27 وسیله بازی و تفریحی جذاب دارای دیگر برنامه های تفریحی - رفاهی همچون 15 نمایش زنده، حدود 15 فروشگاه بزرگ خرید، کیوسک های مختلف و حدود 9 رستوران و غذا خوری لوکس می باشد. گردشگران تور دبی جالب است بدانید که تفریحات این مجموعه تفریحی موضوعی هالیوود، به همین صورت نخواهد ماند و در آینده و در سال 2017 میلادی، سریع ترین ترن هوایی که الهام گرفته از فیلم هایی همچون پاندا کونگ فو کار (Kung Fu Panda)، ماداگاسکار (Madagascar)، شرک (Shrek) و چگونه اژده های خود را تربیت کنیم (How to Train Your Dragon) هستند، ساخته و راه اندازی خواهد شد.
گردشگران تور امارات که برای تفریح به پارک موشن گیت می روند، لازم است بدانند که هزینه بازدید بزرگسالان حدود 250 درهم و هزینه بازدید کودکان 3 تا 11 سال حدود 215 درهم می باشد.

نظرات مردم درباره پارک موشن گیت دبی

شیما 13 خرداد 97
4
پارک موشن گیت یکی از بهترین پارک هایی که من رفتم عالیه واقعا مرسی از سایت خوبتون
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر