بالن سواری در صحرای دبی

شهر دبی همواره یکی از شهرهای محبوب بین جهانگردان است و سالانه تعداد بی شماری گردشگر را پذیرا می باشد. در این شهر تفریحات زیادی وجود دارد که جذاب و هیجان انگیز هستند، یکی از این تفریحات مهیج بالن سواری در صحرای دبی است که بر فراز ریگ زارهای منطقه می توانید تجربه کنید.
افراد زیادی وجود دارند که علاقه مند هستند لذت پرواز را تجربه کنند و این امکان برایشان هیچگاه میسر نمی شود، اما در صحرای دبی این امکان فراهم گردیده که گردشگران و توریست های ماجراجوی تور دبی می توانند از آن بهره مند شوند. بالن سواری در صحرای دبی حس بی نظیری را القا می کند که شما می توانید بر فراز آسمان ها از طبیعت زیبا دبی لذت ببرید. هنگام بالن سواری در دبی حرکت دسته جمعی شترها و مناظر بکر دبی را که تاکنون ندیده بودید، می توانید به چشم ببینید. قبل از سوار شدن بالن ها، ماشین هایی در یک مکان مشخص به دنبال شما می آیند و بعد از اتمام مدت بالن سواری نیز این ماشین ها شما را به همان مکان منتقل می کنند.
هزینه بالن سواری در صحرای دبی به مدت زمان استفاده و فاکتورهای دیگر بستگی دارد. هنگام استفاده از این بالن ها باید این نکته را مدنظر داشته باشید که نباید از محدوده شهری العین و ابوظبی خارج شوید. بالن ها هنگام طلوع آفتاب به پرواز در می آیند و شما گردشگران تور دبی به مدت 1 ساعت می توانید از پرواز لذت ببرید. بعد از اتمام زمان بالن سواری و هنگامی که به زمین بر می گردید، به وسیله آبمیوه و نوشابه و تنقلات از شما پذیرایی می کنند. بعد از این که مدت زمان پرواز شما به اتمام می رسد و به زمین بر می گردید می توانید با مردم بومی و پروراننده های شتر نیز دیدار داشته باشید و با آن ها صحبت کنید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز بالن سواری در صحرای دبی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
مستفوی 7 مرداد 1397
1
اگه قصد دارید بربد دبی حتما بالن سواری در صحرای دبی یرید خیلی باحاله تجربه ی متفاوتی بود البته اگر از ارتفاع نمی ترسید برید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری