بالن سواری در صحرای دبی

شهر دبی همواره یکی از شهرهای محبوب بین جهانگردان است و سالانه تعداد بی شماری گردشگر را پذیرا می باشد. در این شهر تفریحات زیادی وجود دارد که جذاب و هیجان انگیز هستند، یکی از این تفریحات مهیج بالن سواری در صحرای دبی است که بر فراز ریگ زارهای منطقه می توانید تجربه کنید.
افراد زیادی وجود دارند که علاقه مند هستند لذت پرواز را تجربه کنند و این امکان برایشان هیچگاه میسر نمی شود، اما در صحرای دبی این امکان فراهم گردیده که گردشگران و توریست های ماجراجوی تور دبی می توانند از آن بهره مند شوند. بالن سواری در صحرای دبی حس بی نظیری را القا می کند که شما می توانید بر فراز آسمان ها از طبیعت زیبا دبی لذت ببرید. هنگام بالن سواری در دبی حرکت دسته جمعی شترها و مناظر بکر دبی را که تاکنون ندیده بودید، می توانید به چشم ببینید. قبل از سوار شدن بالن ها، ماشین هایی در یک مکان مشخص به دنبال شما می آیند و بعد از اتمام مدت بالن سواری نیز این ماشین ها شما را به همان مکان منتقل می کنند.
هزینه بالن سواری در صحرای دبی به مدت زمان استفاده و فاکتورهای دیگر بستگی دارد. هنگام استفاده از این بالن ها باید این نکته را مدنظر داشته باشید که نباید از محدوده شهری العین و ابوظبی خارج شوید. بالن ها هنگام طلوع آفتاب به پرواز در می آیند و شما گردشگران تور دبی به مدت 1 ساعت می توانید از پرواز لذت ببرید. بعد از اتمام زمان بالن سواری و هنگامی که به زمین بر می گردید، به وسیله آبمیوه و نوشابه و تنقلات از شما پذیرایی می کنند. بعد از این که مدت زمان پرواز شما به اتمام می رسد و به زمین بر می گردید می توانید با مردم بومی و پروراننده های شتر نیز دیدار داشته باشید و با آن ها صحبت کنید.

نظرات مردم درباره بالن سواری در صحرای دبی

مستفوی 7 مرداد 97
1
اگه قصد دارید بربد دبی حتما بالن سواری در صحرای دبی یرید خیلی باحاله تجربه ی متفاوتی بود البته اگر از ارتفاع نمی ترسید برید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای دبی

تور دبی نوروز 99
4 شب
ماهان
ریماگشت
3 فروردین - 8 فروردین

تور دبی اسفند 98
4 شب
ایران ایر
اسطوره بیستون
13 اسفند - 24 اسفند

تور دبی 20 اسفند 98
3 شب
Air Arabia Airline
فلات پارس
20 اسفند - 23 اسفند

تور دبی 16 اسفند 98
4 شب
ماهان
ندا پرواز
16 اسفند - 20 اسفند

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
کاخ سپید ملل
3 فروردین - 12 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
اوج ماندگار
29 اسفند - 10 فروردین

تور دبی نوروز99
5 شب
flydubai Airline
دانیار سفر پارسیان
27 اسفند - 17 فروردین

تور دبی نوروز 98
3 شب
ایران ایر
آرانا پرواز
9 فروردین - 13 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
قصر شایان
12 فروردین - 17 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
ایران ایر
اوج ماندگار
27 اسفند - 10 فروردین