امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به بالن سواری در صحرای دبی

بالن سواری در صحرای دبی

شهر دبی همواره یکی از شهرهای محبوب بین جهانگردان است و سالانه تعداد بی شماری گردشگر را پذیرا می باشد. در این شهر تفریحات زیادی وجود دارد که جذاب و هیجان انگیز هستند، یکی از این تفریحات مهیج بالن سواری در صحرای دبی است که بر فراز ریگ زارهای منطقه می توانید تجربه کنید.
افراد زیادی وجود دارند که علاقه مند هستند لذت پرواز را تجربه کنند و این امکان برایشان هیچگاه میسر نمی شود، اما در صحرای دبی این امکان فراهم گردیده که گردشگران و توریست های ماجراجوی تور دبی می توانند از آن بهره مند شوند. بالن سواری در صحرای دبی حس بی نظیری را القا می کند که شما می توانید بر فراز آسمان ها از طبیعت زیبا دبی لذت ببرید. هنگام بالن سواری در دبی حرکت دسته جمعی شترها و مناظر بکر دبی را که تاکنون ندیده بودید، می توانید به چشم ببینید. قبل از سوار شدن بالن ها، ماشین هایی در یک مکان مشخص به دنبال شما می آیند و بعد از اتمام مدت بالن سواری نیز این ماشین ها شما را به همان مکان منتقل می کنند.
هزینه بالن سواری در صحرای دبی به مدت زمان استفاده و فاکتورهای دیگر بستگی دارد. هنگام استفاده از این بالن ها باید این نکته را مدنظر داشته باشید که نباید از محدوده شهری العین و ابوظبی خارج شوید. بالن ها هنگام طلوع آفتاب به پرواز در می آیند و شما گردشگران تور دبی به مدت 1 ساعت می توانید از پرواز لذت ببرید. بعد از اتمام زمان بالن سواری و هنگامی که به زمین بر می گردید، به وسیله آبمیوه و نوشابه و تنقلات از شما پذیرایی می کنند. بعد از این که مدت زمان پرواز شما به اتمام می رسد و به زمین بر می گردید می توانید با مردم بومی و پروراننده های شتر نیز دیدار داشته باشید و با آن ها صحبت کنید.

نظرات مردم درباره بالن سواری در صحرای دبی

مستفوی 7 مرداد 97
1
اگه قصد دارید بربد دبی حتما بالن سواری در صحرای دبی یرید خیلی باحاله تجربه ی متفاوتی بود البته اگر از ارتفاع نمی ترسید برید
درج نظر