پارک شهر

📅 بروزرسانی : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ بازدید : 224
جزیره کیش یکی از مهم ترین مکان های توریستی کشور ایران بوده که در سال های اخیر پیشرفت چشم گیری داشته است. این شهر سالانه میزبان گردشگران بسیاری می باشد. یکی از جاذبه های تفریحی این جزیره، پارک شهر کیش می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی پارک شهر کیش بپردازیم.
در حدود نیمی از مساحت این پارک را فضای سبز تشکیل داده است. در این پارک گیاهان و درختانی که با آب و هوای این جزیره سازگاری دارند کاشته شده اند. دیوار های اطراف پارک توسط هنرمندان جزیره نقاشی شده است و نمای زیبایی را ایجاد کرده است. در نقاط مختلف این پارک آلاچیق های زیبایی برای اسکان گردشگران تور کیش وجود داشته، که بتوانند به راحتی از امکانات این پارک زیبا استفاده کنند.
 از دیگر امکانات این پارک می توان به دریاچه مصنوعی، پیست دوچرخه سواری و اسکیت، آب نما، لوازم ورزشی و میدان گل اشاره کرد. همچنین این پارک به شکلی طراحی شده است که افراد معلول هم بتوانند به راحتی از امکانات آن استفاده کنند. اولین دریاچه مصنوعی بزرگ کیش در این پارک ساخته شده است. گردشگران تور کیش می توانند سوار قایق های پدالی موجود در این دریاچه شوند و از قایق سواری در محیط زیبا و آرام لذت ببرند. پارک شهر کیش دارای امکانات کاملی بوده، برای مثال میتوان به سقف متحرک برخی مکان های آن، مانند مکان بازی کودکان اشاره کرد، که در روز های گرم و آفتابی جزیره سقف این مکان ها بسته می شود تا گردشگران بتوانند در روز های گرم هم از این پارک استفاده کرد. اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید، حتما از پارک شهر دیدن نمایید. همچنین قرار است در آینده ای نزدیک یک شهر بازی به مساحت 5 هکتار و یک مکان بزرگ برای پارک خودرو در کنار پارک شهر احداث شود. 
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23307-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%B4%D9%87%D8%B1

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 کاربران به پارک شهر