باغ وحش اوئنو

در شهر توکیو پایتخت ژاپن، دو باغ وحش بزرگ وجود دارد که یکی از آن ها باغ وحش اوئنو می باشد. باغ وحش اوئنو در پارک اوئنو و در منطقه تایتو قرار دارد. مساحت کلی این باغ وحش حدود 14 هکتار است. این باغ وحش مخصوص حیوانات نادر و کمیاب مانند پاندا است. البته لازم به ذکر است که در این باغ وحش علاوه بر پاندا، پنگوئن، خرس قطبی و حیوانات اهلی و وحشی دیگری نیز وجود دارد.
گردشگران تور توکیو برای رسیدن به این باغ وحش می توانند از خط یامانوته یا متروی توکیو استفاده کنند. شما توریست های تور توکیو برای رفتن به ایستگاه اوئنو که تنها چند دقیقه با باغ وحش فاصله دارد، می توانید از خط یامانوته یا خطوط جی آر بهره ببرید. اگر به وسیله ماشین شخصی خود راهی این باغ وحش می شوید، می توانید از پارکینگ های اطراف آن استفاده کنید. پارک زیبای اوئنو یک پارک عمومی در مرکز شهر توکیو است که چندین موزه ارزشمند دارد و باغ وحش اوئنو که نخستین باغ وحش ژاپن می باشد نیز در دل آن جای داده شده است. در ماه های فروردین و اردیبهشت که پارک اوئنو منظره ی بسیار زیبایی پیدا می کند بهترین زمان بازدید از این پارک و باغ وحش اوئنو می باشد. درختان گیلاسی که در این زمان شکوفه می دهند، جلوه ی خاصی به این باغ می بخشد.
مساحت پارک اوئنو حدود 53 هکتار بوده و افتتاح اصلی آن در سال 1924 انجام شده است. این پارک جاذبه های متنوعی دارد. یکی از ویژگی های این پارک این  است که با ماشین شخصی می توان وارد آن شد و از مکان های مختلف بازدید کرد. باغ وحش اوئنو نیز یکی دیگر از دیدنی های خاص این پارک می باشد که دارای گونه های کمیاب حیوانات است. قابل ذکر است که موزه ملی توکیو نیز در این پارک قرار دارد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ وحش اوئنو

پویان 19 شهریور 97
0
باغ وحش اوئنو من رقتم اما دروغ چرا زیاد خوشم نیومد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر