پارک کروکدیل

جزیره لنکاوی یکی از بهترین و توریستی ترین منطقه کشور مالزی است و ما در این ‏مقاله قصد داریم یکی از جاذبه های گردشگری این جزیره یعنی پارک کروکدیل را به ‏کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.  
پارک کروکدیل که در منطقه تلوک داتای جزیره لنکاوی واقع شده است، یکی از بهترین ‏جاذبه های این جزیره می باشد. پارک کروکدیل در واقع یک مزرعه پرورش کروکدیل است ‏که در آن انواع مختلف کروکدیل نظیر پوزه کج، بی دم، با دم، کوچک و بزرگ پرورش داده ‏می شود. 
در این پارک بیش از 1000 کروکدیل نگهداری می شود که گردشگران تور لنکاوی در هنگام ‏بازدید از پارک کروکدیل می توانند در کنار آن ها عکس یادگاری بگیرند. 
مربیان کروکدیل ها در این پارک نمایش هایی با کمک کروکدیل اجرا می کنند که برای ‏گردشگران تور لنکاوی بسیار جذاب است و اغلب آن ها به تماشای این اجرا ها مشغول ‏می شوند.  
اگر با تور لنکاوی سفر کرده و از پارک کروکدیل بازدید کنید از دیدن مهارت های کروکدیل ‏ها شگفت زده خواهید شد برخی از آن ها قادر به انجام مسابقات بکس و یا کشیدن ‏کالسکه هستند همچنین خوب است بدانید امکان غذا دادن به کروکدیل ها در این پارک ‏برای گردشگران فراهم شده است و بازدیدکنندگان می توانند لذت غذا دادن به کروکدیل ‏ها را در این پارک تجربه کنند. 
پیر ترین کروکدیل این مزرعه بوجانگ کاوی نام دارد که وزن آن حدود 454 کیلوگرم می ‏باشد و کالسکه ای توسط بوجانگ کاوی حمل می شود نیز از جاذبه های این پارک ‏محسوب می شود 
برای رفتین به پارک کروکدیل باید بدانید این پارک همه روزه از ساعت 9 صب تا 18 عصر ‏پذیرای گردشگران و بازدیدکنندگان می باشد و می توانید در این بازه زمانی به پارک رفته ‏و به تفریح بپردازید. 
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور لنکاوی مفید واقع شود. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک کروکدیل

حانیه 9 خرداد 97
1
فکر میکردم پارک کروکدیل ها ترسناک باشه ولی امسال با تور مالزی رفتم لنکاوی و به این پارک رفتم خیلی با نمک بودن :))
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر