پارک آبی یاس ابوظبی

کشور امارات با وجود این که وسعت کمی دارد، ولی با احداث مراکز تفریحی و مدرن توانسته نظر جهانگردان را به خود منعطف کند، یکی از این اماکن تفریحی، پارک آبی یاس ابوظبی می باشد.
پارک آبی یاس ابوظبی، از جمله مشهورترین پارک های آبی دنیا است که در شهر ابوظبی امارات و جزیره تفریحی یاس واقع شده است. جالب آن که در میان این حجم گسترده از سرگرمی های پارک آبی یاس، پنج مورد از بازی های آن در دنیا همتا ندارند و فقط در این پارک آبی می توانید از آن لذت ببرید، از آن جمله می توان به هیجان سوار، سرسره رعشه شاهین، سرسره داواما و رودخانه خروشان اشاره کرد.

این پارک آبی از 8 قسمت تشکیل شده است: بخش جبل، بخش شهر جوانان، بخش ابوظبی، بخش شاهین، بخش بندیت، بخش مرح، بخش دلفین و بخش واحه. بخش شاهین این پارک شامل سرسره داواما، سرسره آبی رعشه شاهین و حلقه لیوا می باشد. سرسره های ماری، سرسره های کوهان دار حملول، سرسره سقوط جبل و سرسره 6 لاینه سباگ نیز در بخش جبل قرار دارد. همچنین زمین بازی توت، قلعه مرح، بخش بازی یحال و قلعه مرح نیز در بخش مرح این پارک قرار دارد که گردشگران تور امارات می توانند از بازی در آن ها نهایت لذت را تجربه کنند. از امکانات دیگر این مکان، می توان به رستوران ها و کافه ها و مغازه های سوغاتی آن اشاره کرد که گردشگران تور ابوظبی می توانند ساعاتی از روز خود را در آن ها بگذرانند و لذت ببرند.
پارک آبی یاس ابوظبی که چهار سال از افتتاح آن می گذرد، عناوین و جایزه های زیادی کسب کرده است. این پارک از نظر سایت تریپ ادوایزر، هفتمین پارک آبی برتر جهان و آسیا انتخاب شده است. در پارک آبی یاس ابوظبی، غالب بر 100 بازی و سرسره گوناگون تعبیه شده است که شما گردشگران تور ابوظبی از بازی کردن با آن ها خسته نمی شوید. این پارک برای افرادی که همواره به دنبال شور و هیجان هستند بسیار مطلوب می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز پارک آبی یاس ابوظبی
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
آرینا 19 شهریور 97
2
من به جای پارک آبی یاس ابوظبی پارک آبی آتلانتیس رو ترجیح میدم اون خیلی بهتره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.