پارک آبی یاس ابوظبی

کشور امارات با وجود این که وسعت کمی دارد، ولی با احداث مراکز تفریحی و مدرن توانسته نظر جهانگردان را به خود منعطف کند، یکی از این اماکن تفریحی، پارک آبی یاس ابوظبی می باشد.
پارک آبی یاس ابوظبی، از جمله مشهورترین پارک های آبی دنیا است که در شهر ابوظبی امارات و جزیره تفریحی یاس واقع شده است. جالب آن که در میان این حجم گسترده از سرگرمی های پارک آبی یاس، پنج مورد از بازی های آن در دنیا همتا ندارند و فقط در این پارک آبی می توانید از آن لذت ببرید، از آن جمله می توان به هیجان سوار، سرسره رعشه شاهین، سرسره داواما و رودخانه خروشان اشاره کرد.

این پارک آبی از 8 قسمت تشکیل شده است: بخش جبل، بخش شهر جوانان، بخش ابوظبی، بخش شاهین، بخش بندیت، بخش مرح، بخش دلفین و بخش واحه. بخش شاهین این پارک شامل سرسره داواما، سرسره آبی رعشه شاهین و حلقه لیوا می باشد. سرسره های ماری، سرسره های کوهان دار حملول، سرسره سقوط جبل و سرسره 6 لاینه سباگ نیز در بخش جبل قرار دارد. همچنین زمین بازی توت، قلعه مرح، بخش بازی یحال و قلعه مرح نیز در بخش مرح این پارک قرار دارد که گردشگران تور امارات می توانند از بازی در آن ها نهایت لذت را تجربه کنند. از امکانات دیگر این مکان، می توان به رستوران ها و کافه ها و مغازه های سوغاتی آن اشاره کرد که گردشگران تور ابوظبی می توانند ساعاتی از روز خود را در آن ها بگذرانند و لذت ببرند.
پارک آبی یاس ابوظبی که چهار سال از افتتاح آن می گذرد، عناوین و جایزه های زیادی کسب کرده است. این پارک از نظر سایت تریپ ادوایزر، هفتمین پارک آبی برتر جهان و آسیا انتخاب شده است. در پارک آبی یاس ابوظبی، غالب بر 100 بازی و سرسره گوناگون تعبیه شده است که شما گردشگران تور ابوظبی از بازی کردن با آن ها خسته نمی شوید. این پارک برای افرادی که همواره به دنبال شور و هیجان هستند بسیار مطلوب می باشد. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک آبی یاس ابوظبی

آرینا 19 شهریور 97
2
من به جای پارک آبی یاس ابوظبی پارک آبی آتلانتیس رو ترجیح میدم اون خیلی بهتره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر