امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به باغ رز بانکوک

باغ رز بانکوک

باغ رز بانکوک یکی از چشم نوازترین باغ های گل دنیا می باشد که در 30 کیلومتری شهر بانکوک قرار دارد و مساحت کلی آن در حدود 750 کیلومتر مربع می باشد. باغ رز بانکوک در کنار دریاچه ای زیبا و دلپذیر قرار دارد که زیبایی این باغ را دوچندان کرده است. در باغ رز بانکوک افزون بر گل رز بیش از 200 نوع گل دیگر همچون میخک و کوکب نیز وجود دارد که منظره ی خاصی به این فضا بخشیده است. این باغ به اندازه ای وسیع است که از فاصله 1 کیلومتری از این باغ بوی مطبوع گل ها در فضا پراکنده شده است.
بازدید از باغ رز بانکوک برای عموم مردم و گردشگران تور بانکوک آزاد بوده و در آن مراسم های جالبی مانند: مسابقات موی تای، رقص سنتی محلی، مراسم های عروسی، شمشیر بازی و حرکات نمایشی فیل ها برپا می شود. همچنین در آن صنایع دستی سنتی کشور تایلند نیز برای گردشگران تور بانکوک در معرض نمایش گذاشته شده اند. باغ رز بانکوک، دارای هتلی با حدود 150 اتاق در کنار دریاچه، چند رستوران و اتاق های مناسب برای استراحت است. این باغ خوش منظر که "رز گاردن بانکوک" نیز نامیده می شود، یکی از محبوب ترین دیدنی های شهر بانکوک می باشد.
اگر می خواهید از حال و هوای شهری بانکوک مدتی دور باشید حتما به این باغ سر بزنید و در طبیعت بسیار زیبا آن نفس های عمیق بکشید. این جا یک باغ گیاهشناسی است که کشور تایلند را با همه زیبایی هایش به شما نشان می دهد و با قدم زدن و استشمام بوی گل ها در آن احساس آرامش و طراوت می کنید.
این باغ بزرگ مملو از گل، درخت، رزها و سوسن های تایلندی است و دریاچه ای بی نظیر در آن قرار دارد. در اطراف رز گاردن خانه های کوچکی به سبک معماری تایلندی ساخته شده که زیبایی مضاعف به مناظر باغ بخشیده است. در این مکان، روح تایلند را بیشتر از هر جای دیگری احساس می کنید چون به جزء خانه های کوچک و گل و گیاه تایلندی مراسم های فرهنگی هم در آن انجام می شود.

نظرات مردم درباره باغ رز بانکوک

دانیال 19 شهریور 97
3
باغ رز بانکوک رویایی هست اونم برای منی که به گل رز علاقه دارم البته خیلی دوست دارم هلند هم برم
درج نظر