شهر بازی آنکارا

شهر آنکارا یکی از شهر های توریستی و زیبای کشور ترکیه می باشد که جاذبه های تفریحی و گردشگری زیادی را در خود جای داده است، در این مقاله قصد داریم شهر بازی آنکارا یا آنکا پارک را که یکی از جاذبه های تفریحی این شهر است، معرفی کنیم با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با شهر بازی آنکارا در اختیارتان قرار دهیم.
این شهر بازی مساحتی غالب بر 1.2 کیلومتر مربع دارد و بیش از 90 درصد مساحت آن توسط اسباب بازی های مختلف اشغال شده است. جذاب ترین اسباب بازی آنکا پارک ترن هوایی آن می باشد این ترن هوایی حدود 850 متر طول دارد و ارتفاع آن در برخی نقاط به 35 متر می رسد و یکی از مهیج ترین ترن هوایی های دنیا است. همچنین چرخ و فلک این شهر بازی از بلندترین چرخ و فلک های جهان می باشد. مجسمه های زیادی در این پارک قرار داده شده اند که مهمترین آن ها مجسمه دایناسور آنکا پارک می باشد، این مجسمه حدود 70 متر ارتفاع دارد و در کتاب گینس ثبت شده است. یکی از نکات جالب در رابطه با این پارک این است که گردشگران تور آنکارا در هر زمانی به این شهر سفر کنند می توانند به این شهر بازی رفته و از تفریحات موجود در آن استفاده کنند چرا که برخی از وسایل بازی در زیر چادر های مخصوص قرار دارند.
امکانات زیادی در شهر بازی آنکارا به گردشگران ارائه می شود به طور مثال در داخل پارک وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد و رفت و آمد به نقاط مختلف  آن در نظر گرفته شده است. همچنین لازم به ذکر است به زودی بزرگترین باغ وحش خاور میانه در شهر بازی آنکارا افتتاح خواهد شد. اغلب گردشگران تور آنکارا از این پارک بازدید کرده و لحظات شاد و مفرحی را در شهر بازی آنکارا تجربه می کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهر بازی آنکارا

ترانه 20 شهریور 97
1
شهر بازی آنکارا جای خوب و هیجان انگیزی هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر