پارک آبی آلانیا

شهر ساحلی آلانیا در کشور ترکیه واقع شده است. این شهر دارای اماکن گردشگری زیادی می باشد که هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب میکند.
پارک آبی آلانیا یکی از جاذبه های گردشگری آلانیا می باشد. این پارک آبی در جنوب ترکیه واقع شده است. شهر آلانیا دارای دو پارک آبی است که برای استفاده عمومی مردم وهمچنین  گردشگران تور آلانیا می باشد. پارک آبی آلانیا در فصل های تابستان برای مسافران و گردشگران سرویس دهی ویژه ای دارد. گردشگران تور آلانیا میتوانند در این پارک آبی از سرسره آبی، انواع تاپ، استخرهای مختلف برای کودکان و بزرگسالان، انواع بازی ها و همچنین امکانات دیگر این پارک استفاده کنند. پارک آبی آلانیا با نام پارک آبی واتر پلانت هم شناخته می شود. 

این پارک آبی اصلی ترین و قدیمی ترین پارک آبی در آلانیا است که امکانات زیادی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این پارک آبی در نزدیک ترین نقطه شهر آلانیا با دید بسیار عالی و زیبا به مناظر دیدنی، ساخته شده است. این مجموعه تفریحی در زمینی به مساحت بیست هزار متر مربع بنا شده است که هزار و سیصد متر از این فضا، پارک آبی سر باز و هفت هزار متر آن نیز پارک آبی سر بسته می باشد. پارک آبی آلانیا دارای پانزده عدد سرسره می باشد که ده تای آن برای بزرگسالان و پنج تای دیگر آن برای کودکان می باشد. این سرسره ها در اندازه ها و شکل های مختلف می باشند که گردشگران تور آلانیا به راحتی می توانند از آنها استفاده کنند. یکی دیگر از جاذبه های این پارک، سینمای بزرگی است که در داخل این مجموعه واقع شده است و امکانات خوبی در اختیار مشتریان این پارک قرار می گیرد. ظرفیت این مجموعه حدود دو هزار نفر است. به گردشگران تور آلانیا پیشنهاد میشود، اگر به این شهر زیبا سفر میکنید، حتما از این مجموعه زیبا دیدن کنید و یک روز شاد و به یاد ماندنی را برای خود و خانواده خود رقم بزنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک آبی آلانیا

متین 18 شهریور 97
2
پارک آبی آلانیا نسبت به دیگر پارک های آبی بزرگ نیست اگر پارک های آبی بزرگ تری رو رفتید این پارک در نگاه اول توی ذوقتان می زند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر