پارک دلفین ها

زمان مطالعه: دقیقه
بروزرسانی: 1396/10/18
بازدید: 812
گرجستان در سال های اخیر مقصدی برای گردشگران کشورهای مختلف بوده است و با جاذبه های متفاوتی که در شهرهای مختلف خود دارد، به یکی از برترین مقاصد توریستی تبدیل شده است. یکی از جاذبه های گردشگری گرجستان پارک دلفین های باتومی میباشد که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران تور باتومی را به خود جذب می کند. پارک دلفین ها در خیابان روستاولی واقع شده است. این خیابان، یکی از بهترین خیابان های باتومی نام دارد. این مکان تفریحی، بهترین مکان برای کودکان و نوجوانان است.
مشاهده حرکات دلفین های تعلیم یافته در پارک دلفین ها وهمچنین هوش این حیوانات برای گردشگران تور گرجستان، بسیار شگفت انگیز و هیجان انگیز است. در این پارک زیبا چه کودک باشید یا بزرگسال، می توانید با دلفین ها شنا کنید و همچنین این دلفین ها را از نزدیک لمس کنید. این کار برای کودکان بسیار هیجان انگیز است.
پارک دلفین ها در سال 1975 افتتاح گردید و در سال 2011 نیز برای مدتی بسته بود. این پارک بعد از مدت ها، با داشتن بیست و یک برنامه هیجان انگیز، شوی دلفین ها را به سه زبان روسی، گرجستانی و انگلیسی برگزار کرد.
پارک دلفین ها امکان تماشای شوی دلفین ها را تنها برای هفتصد نفر فراهم کرده بود. در این پارک نمایش های مختلفی از دلفین ها اجرا می شود که از جمله آن می توان به رقص، بازی توپ، پرش از حلقه، ایستادن روی دم و همچنین نمایش های خیره کننده و جذاب دیگری نیز اشاره کرد.
گردشگران تور باتومی برای تهیه بلیط پارک دلفین ها که در چهار سالن برگزار می شود، می توانند در ساعت شانزده و در روزهای شنبه، سه شنبه و جمعه مراجعه نمایند. این برنامه به سه زبان روسی، گرجی و انگلیسی برگزار می شود. برای تهیه بلیط سانس هایی که با سی حرکت دلفین ها همراه است، باید پانزده لاری پرداخت کنید. افرادی که سه تا شانزده سال دارند برای پانزده دقیقه باید صد لاری و همچنین افرادی که بالاتر از شانزده سال دارند، باید صد و پنجاه لاری پرداخت نمایند.
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 4.2 از 5 | از 100 کاربر