پارک دلفین ها

📅 انتشار : 1396/10/10 📅 بروزرسانی : 1396/10/10 بازدید : 646
بلغارستان کشوری مرموز همراه با جاذبه هایی شگفت انگیز و همچنین سواحلی فوق العاده زیبا و دیدنی است. یکی از جاذبه های دیدنی شهر وارنای بلغارستان پارک دلفین ها می باشد که هر ساله تعداد بی شماری از گردشگران تور وارنا را به خود جذب می کند. این پارک تنها مرکز دلفین در بلغارستان می باشد و در داخل محوطه باغ دریایی واقع شده است. گردشگران تور بلغارستان در صورتی که بلیط خود را از قبل رزرو کرده باشند، می توانند با دلفین ها در آب شنا کنند. مربیانی که در پارک دلفین ها به تربیت دلفین ها مشغول هستند، افراد بسیار مهربان و دوست داشتنی هستند و در عین حال هم مراقب ایمنی شما و هم مراقب ایمنی دلفین ها هستند. معماری و ساخت این پارک و همچنین نمای داخلی و نمای بیرونی پارک دلفین ها بسیار مدرن و زیبا طراحی شده است. دیوارهای آن ساخته شده از جنس شیشه و آلومینیوم است و این ساختمان به طور کلی شبیه به یک مکعب شیشه ای بوده که سی متر طول و چهارده متر ارتفاع دارد. ظرفیت پارک دلفین ها هزار و دویست نفر است و به دلیل این گنجایش زیاد، گردشگران تور وارنا می توانند به راحتی بلیط های خود را خریداری کنند. عمق این استخر شش متر است. آب درون این استخر وسیع بوده و همچنین این آب به طور مداوم، از طریق یک سیستم فیلتر، در حال ضد عفونی و تصفیه شدن است. 
در طرف دیگر پارک دلفین ها، یک کافه قرار گرفته است که پنجره های مشرف به استخر دارد و همچنین امکان مشاهده دلفین ها را در زیر آب، برای گردشگران تور بلغارستان فراهم می کند. همچنین این کافه امکان مشاهده یک نمای پانوراما از خلیج وارنا را برای گردشگران فراهم می کند.
در پارک دلفین ها بزرگسالان نیز همانند کودکان، با وجود چنین امکانات سرگرم کننده و هیجان انگیزی، لذت لازم و کافی را خواهند برد. از جمله خاص ترین و درخشان ترین قسمت های این نمایش عبارتند از: نمایش نجات مردم توسط دلفین ها، آواز خوانی دلفین ها، تیم های ورزشی دلفین ها و حرکات اکروباتیک سه گانه دلفین ها.


گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.9 از 5 | از 100 کاربران به پارک دلفین ها